دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

امضای تفاهم نامه همکاری مابین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز :

آموزشهای مهارتی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می شود

آسانیوز: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ، تفاهم نامه همکاری آموزشی را امضاء نمودند .

آموزشهای مهارتی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می شود
آذر ۲۱
۰۹:۱۶ ۱۳۹۵

یعقوب نماینده ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : با توجه به ضرورت برنامه ریزی برای تربیت منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه ای در کشور و تکمیل مهارت در کنار دانش افزایی دانشجویان و دانش آموختگان برای ورود به عرصه های اقتصادی و به جهت بهره وری بهتر از توان علمی و امکانات طرفین اعم از فضا و تجهیزات آموزشی این تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی استان منعقد می گردد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ، تربیت و تامین نیروی انسانی متخصص برای توسعه توانمندیهای کشور در حوزه فناوری های راهبردی و نوین را از اهداف این تفاهم نامه عنوان کرده و افزود : برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بسی جای امیدواری است که دو مجموعه آموزشی در بحث دانشی و مهارتی با همکاری و مشارکت یکدیگر در راستای ارتقاء وضعیت دانشجویان و دانش پژوهان در مسیر تعالی گام هایی را بردارد .

نماینده در ادامه تصریح نمود : آموزش های غیر رسمی فنی و حرفه ای به جهت انعطاف در زمان ، مکان و شرایط برگزاری دوره ها ، این توانایی را دارد تا در کنار ارائه آموزشها درتمامی حوزه های آموزشی ، حس اعتماد به نفس را در دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تقویت نماید .

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نیز گفت : با توجه به اینکه در مراکز دانشگاهی ، دانشجویان بیشتر با مباحث تئوری کار میکنند ، برای ورود به عرصه های کار و تلاش اعتماد به نفس لازم را ندارند و برای مراکز دانشگاهی ایده آل خواهد بود  تا ، دانشجویان با آموزشهای کاربردی فنی و حرفه ای در کنار آموخته های نظری گام هایی موثری بردارند .

دکتر انگجی ضمن بازدید از کارگاههای تخصصی مرکز شماره۳ تبریز تصریح نمود : آموزش فنی و حرفه ای استان ، تجهیزات کامل و نیروهای متخصصی دارد و می توانیم با برنامه ریزی و همکاری های مستمر دانشجویان و فارغ التحصیلان را به سمت توانمندی سوق دهیم .

 

 

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *