شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد:

اجرای طرح هادی ۱۰۸روستای آذربایجان شرقی با ۵۶ میلیارد ریال اعتبار

آسانیوز: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از تخصیص ۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی درسطح روستاهای استان در سالجاری خبر داد.

اجرای طرح هادی ۱۰۸روستای آذربایجان شرقی با ۵۶ میلیارد ریال اعتبار
دی ۱۸
۱۳:۴۹ ۱۳۹۵

حافظ باباپور گفت: بنیاد مسکن متولی فعالیت های عمرانی درروستاها ست و رفع محرومیت درمناطق روستایی و تلاش برای توسعه و عمران و آبادانی در سطح روستاهای استان یکی از اولویت های کاری این نهاد است.

وی اظهار داشت: بر همین اساس از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ ۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای ۱۰۸ طرح هادی در سطح روستاهای استان تخصیص یافته است.

باباپور بر لزوم تعامل وهمکاری سایر دستگاه های خدمات رسان با بنیاد مسکن اشاره و تصریح کرد: همه مسئولان باید با تعامل بیشتر در زمینه ایجاد طرح های توسعه روستایی، تلاش ویژه ای داشته باشند چون روستائیان در برهه های مختلف و متعدد، همکاری وهمراهی خود را با انقلاب و نظام به اثبات رسانده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: با سرمایه گذاری بیشتر در روستاها می توان زمینه ماندگاری روستائیان و کاهش مهاجرت به شهرها را فراهم کرد و با اجرای طرح ها و برنامه های گوناگون در کنار سایر دستگاه های اجرای خدمات رسان گام های موثر درتوسعه روستاهای استان برداشت.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *