شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خبر داد:

اختصاص بودجه ویژه برای حمایت و آماده سازی ورزشکاران در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی

آسانیوز: معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص بودجه برای حمایت هرچه بیشتر ورزشکاران ملی پوش و امید کسب مدال در بازی های آسیایی و پارا سیایی جاکارتا خبر داد.

اختصاص بودجه ویژه برای حمایت و آماده سازی ورزشکاران در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی
دی ۲۱
۱۱:۲۲ ۱۳۹۵

حبیب ستوده نژاد در نشست اعضای استانی ستاد بازیهای آسیایی هدف از برگزاری این نشست را بررسی مشکلات و کمبودهای ورزشکاران در راه آماده سازی برای بازیهای آسیایی جاکارتا عنوان کرد و افزود: با تامین سالن تمرینی برای هیئت ها و سعی در رفع مشکلات و مرتفع کردن کمبودهای ورزشکاران درصدد بالا بردن تعداد مدال و خوش رنگ تر کردن مدال ها نسبت به دوره های قبل هستیم.
مددی مسئول کمیته آموزش و پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان مشکلات مالی را در ورزش مختص استان ندانست و آن را مانعی کم رنگ برای رسیدن به سکوهای آسیایی و جهانی عنوان کرد .
وی با اشاره به نقش بزرگ حمایتی خانواده در رسیدن به این هدف، از برگزاری این جلسات به عنوان نقطه عطفی در رشد و تعالی ورزش استان یاد و از مسئولین برگزاری این نشست تقدیر کرد.
دکتر امیر ساسان، عضو هیئت علمی و یکی از اساتید دانشگاه تبریز که سابقه حضور در پنج دوره المپیک را در سوابق ورزشی خود دارد آذربایجانشرقی را قطب ورزشی کشور نامید و ابراز امیدواری کرد با استفاده از استعدادهای موجود در ورزش استان و با برنامه ریزی مدون به جایگاه بالایی در بازیهای آسیایی دست یابیم.
وی تحمل و سخت کوشی ورزشکاران را از اصلی ترین عوامل موفقیت یاد کرد و افزود: صدا و سیمای استان نیز می تواند یکی از مهمترین حامیان ورزش باشد.
دکتر سعید نیکوخصلت هم در این نشست همکاری های بیشتر و تعامل ارگانهای دولتی و بخش خصوصی را در ورزش استان خواستار شد و اولویت قرار دادن استعدادیابی و قهرمان پروری را یکی از رموز موفقیت برای ورزش استان دانست.
جاویدان، مسئول امور ورزش بانوان آذربایجان شرقی نیز در این جمع گفت: با برنامه ریزی های دقیق در ایجاد زیرساخت های ورزشی و ایجاد امکانات مناسب و تجهیزات لازم برای ورزشکاران می توان شاهد رشد و شکوفایی ورزش استان و کشور باشیم.
علی کشفیا، رئیس هیات جانبازان و معلولین استان ترقی و رسیدن به قله های والا را مستلزم تلاش و سخت کوشی دانست .
در ادامه نشست چند تن از ورزشکاران و مربیان برتر استان به بیان مشکلات پیش رو برای بازیهای آسیایی پرداختند.
در پایان این نشست فیروزی، مسئول ورزش قهرمانی آذربایجان شرقی گفت: ادامه جلسات در این محور بصورت تخصصی تر و در پنج گروه :رشته های توپی، آبی، قدرتی و سرعتی، مبارزه ای و ریتمیک ادامه خواهد یافت.
در این جلسه آبدار مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان، حسن زاده رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز، صادقی معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز حضور داشتند.
نشست اعضای استانی ستاد بازیهای آسیایی جاکارتا با حضور قهرمانان ، مربیان و ورزشکاران و اساتید برجسته ورزشی و اعضای ستاد آسیایی و پارا آسیایی ۲۰۱۸ در تالار اندیشه برگزار شد.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *