دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

انهدام ۲۱ باند توزیع کننده مواد مخدر در قالب دو هزار و ۷۶۷ فقره عملیات

انهدام ۲۱ باند توزیع کننده مواد مخدر در قالب دو هزار و ۷۶۷ فقره عملیات
آبان ۲۸
۲۱:۲۹ ۱۳۹۵

mbmm22سردار محمد علی نصرتی عصر امروز در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان، اظهار کرد: انسانها در هر شرایطی دارای تکالیفی هستند بنابراین همگی باید به وظایف و موقعیت خود آگاه باشیم.

وی ضمن تاکید بر تبعیت محض و بی شرط از امامت، توجه به عفاف و امر به معروف ونهی از منکر در جامعه، عاشورا را ماندگارترین باور بر پهنه زمان خواند و خاطر نشان ساخت: بایستی با الهام گیری و تاسی از روز عاشورا همیشه در صحنه باشیم لذا هیچ شرایطی نباید مانع عمل به تکالیفمان نسبت به شهدا و اسرای شود.

مشاور عالی سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشکر از همکاری دستگاه های اجرای استان با طرح کمپین «نه» به دخانیات، الکل و مواد مخدر افزود: در صورت اجرای شایسته، این طرح می تواند الگویی مناسب برای کشور باشد.

وی همچنین از کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: انهدام ۲۱ باند توزیع کننده  در قالب ۲۷۶۷ فقره عملیات، دستگیری ۱۲ هزار و ۸۵۹ حمل کننده و مصرف کننده مواد مخدر را بخشی از اقدامات مقابله ای ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی اعلام کرد.

سردار نصرتی با اشاره به کسب مقام اول شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی در همایش ملی مبارزه با مواد مخدر افزود: با تامین اعتبارات طرح پوشش بیمه درمانی معتادان از طرف بیمه سلامت استان، خواهیم توانست گام بلندی در زمینه مبارزه با مواد مخدر برداریم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان ساخت: همایش ملی صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر روزهای ۱۳ و ۱۴ آذر ماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *