چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

29 آذرماه برگزار می شود:

اولین همایش ملی تجربه در تبریز با مشارکت تبریزهاب و دانشگاه علوم پزشکی

آسا نیوز:همایش ملی تجربه برای کسانی است که به تازگی قصد دارند مسیر کارآفرینی را شروع کنند یا مدتی است که وارد این عرصه شده‌اند. این رویداد که با مشارکت تبریزهاب و دانشگاه علوم پزشکی در تبریز برگزار می‌شود.

اولین همایش ملی تجربه در تبریز با مشارکت تبریزهاب و دانشگاه علوم پزشکی
آذر ۲۶
۲۳:۴۳ ۱۳۹۵

این همایش در مورد چالش‌ها و مشکلاتی است که در راه کارآفرینی به شکل روزانه با آن برخورد خواهید داشت، همچنین در این همایش کارآفرینان موفق از تجربیات خود و چالش‌هایی که در مسیر با آن‌ها مواجه شده‌اند و راه‌حلی که با آن مشکلات را از سر راه برداشته‌اند صادقانه سخن خواهند گفت تا شما بتوانید با دانستن این تجربیات راه پر فراز و نشیب کارآفرینی را آسوده‌تر و با دانش بیشتر طی کنید.

درباره تبریزهاب

مرکز حمایت از کسب و کارهای نوپا

مجموعه تبریزهاب که نقش بسزایی در رشد کارآفرینی و اشتغال‌زایی ایفا می کند، در کنار امکانات و برنامه های متعدد خود به عنوان یکی از قطب های مهم کارآفرینی در کشور معرفی خواهد شد. این مجموعه، ترکیبی از چند بخش مختلف است که شامل، بخش فضای کار اشتراکی و اختصاصی Coworking Space، دفاتر شرکت‌ها و مجموعه‌های مرتبط و مهم تبریز در بحث کارآفرینی و فن‌آوری، نمایندگی بخش های دخیل در کارآفرینی مثل شتاب‌دهنده، دانشگاه، سازمان مدیریت صنعتی و …، استودیو و اتاق‌های تخصصی و محل برگزاری رویدادها، کارگاه‌ها و همایش‌های غیررسمی است. در این مرکز از زمان ورود به دنیای کارآفرینی تا رسیدن به کسب و کاری پایدار و پول‌ساز همراه کارآفرینان خواهد بود و حلقه ارتباطی بین تمام حلقه‌های اکوسیستم کارآفرینی است.

درباره فکت

دفتر فکت (کمیته تحقیقات دانشجویی سابق)

به عنوان یک پارادایم شیفت در عرصه فعالیت های علمی دانشجویی و شامل تغییراتی بنیادین در ساختار کمیته تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی بوده و برای اولین بار در کشور به دنبال فرهنگ سازی مفهوم «دانشجوی نسل سوم » بوده و بر آن است که با نگاه ترجمانی و تفکر مبتنی بر کسب ثروت دانش بنیان، مفاهیم فناوری، کارآفرینی و تجاری سازی با نام اختصاری فکت (فناوری،کارآفرینی و تحقیقات دانشجویی) شروع به فعالیت نماید و با رشد استارت آپ ها تبدیل به برترین قطب فناوری ،کارآفرینی و تجاری سازی کشور گردد. در این راستا این دفتر بر آن است تا با نگاه سیستمیک اقدام به ایجاد تشکیلات چابک در این عرصه نموده و با تأسی از مدل نوآوری باز (OI) و با تأکید بر همکاری های تیمی، بین و فرارشته ای با دانشجویان سایر دانشگاه ها از یک طرف اقدام به حرکت در مرزهای دانش و به ویژه فناوری های همگرا (NBICS) نماید و از طرف دیگر با گسترش همکاری با بخش خصوصی به تعامل هدفمند در این عرصه بپردازد.

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *