دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرمانده سپاه عاشورا :

ایجاد بحران هویتی در بین مردم ایران از اهداف اصلی دشمن است

آسانیوز: فرمانده سپاه عاشورا گفت:دشمن تلاش می کند که با ایجاد دو قطبی ،ایران را تضعیف کند و گام به گام جامعه را به رفاه طلبی و اشرافی گری سوق می دهد و باید قبول کنیم در برخی جاها غفلت کرده و ضربه اش را نیز دیده ایم.

ایجاد بحران هویتی در بین مردم ایران از اهداف اصلی دشمن است
دی ۱۲
۱۳:۲۲ ۱۳۹۵

سردار غلامحسین کریمیان در همایش بزرگداشت حماسه نه دی  و یادواره شهدای روحانی شهرستان شبستر گفت:سالار شهیدان و علمدار با وفای اباعبدالله به دشمنان باج نداده و شهید شدند و درس عزت و سرافرازی را به ما دادند.

وی اظهار کرد:بیش از ۱۴۰۰ سال از واقعه عاشورا می گذرد ولی همان فرهنگ معنویت در جامعه حاکم است و فرهنگ عاشورایی در جامعه حاکمیت دارد .

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و برگزاری یادواره های شهدا افزود:شهدا اصلی ترین سرمایه دنیوی خود یعنی جانشان را تقدیم کرده و با خدا معامله کردند ولی رسالت زینبی را برای ما به میراث گذاشتند و هدف از برگزاری یادواره ها شهدا نیز تجدید میثاق با شهدا است.

وی ادامه داد:دشمنان از موشک و هواپیما نمی ترسند و تلاش می کنند  روحیه استکبار ستیزی را از ما بگیرند و نظام در تمامی صحنه های نبرد امنیتی و جبهه جنگ نرم با تمامی توان در مقابل استکبار ایستاده است.

سردار کریمیان با تاکید بر اهمیت مقابله با جنگ نرم اظهارداشت:جنگ نرم خزنده و آهسته و گام به گام در قالب سناریوهای مختلف از سوی دشمن اجرا می شود و باید هوشیار باشیم چرا که هرجایی که غفلت کرده ایم آسیب دیده ایم.

فرمانده سپاه عاشورا با تشریح دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد:دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه های مختلف سعی در تضعیف نظام داشته اند و چون در جریان قومیت ها،گروهک ها و هشت سال جنگ تحمیلی موفق نشده و دیدند توانایی مقابله سینه به سینه با سربازان نظام جمهوری اسلامی را ندارند وارد نیرنگ و تهاجم فرهنگی شدند.

وی با اشاره به فتنه ۸۸ تصریح کرد: دشمن پس از تهاجم و شبیخون فرهنگی در سال ۷۸ وقایع کوی دانشگاه را رقم زد تا وضعیت را ارزیابی کرده و  ببیند که بستر آماده است یا نه که با شکست آن دسیسه ها به فکر افتادند تا ۱۰ سال دیگر زمینه سازی کنند و  فتنه ۸۸  را به وجود آوردند.

غلام عسگر کریمیان خاطرنشان کرد:دشمن تلاش می کند که با ایجاد دو قطبی ،ایران را تضعیف کند و گام به گام جامعه را به رفاه طلبی و اشرافی گری سوق می دهد و باید قبول کنیم در برخی جاها غفلت کرده و ضربه اش را نیز دیده ایم.

وی اضافه کرد:ایجاد بحران هویتی در بین مردم ایران از اهداف اصلی دشمن است و دشمن متوجه شده است که در ایران قدرت بازدارندگی ایجاد شده که نمی تواند چپ نگاه کند  مگر اینکه کشور را ازداخل پوج کند و بدین جهت باید هوشیار باشم.

سردار کریمیان تصریح کرد:دشمن در فتنه ۸۸ به اعتقادات مردم یعنی  مقدسات و عاشورا هتک حرمت کرده و  این باعث شد همه مردم ،حتی منتقدین نیز به جهت اینکه فرهنگ عاشورایی و ماهیت انقلاب را در خطر دیدند ،صف خودشان را با صف دشمنان جدا کنند و حماسه نه دی ،خط بطلانی بر افکار ، عملکرد و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی بود.

فرمانده سپاه عاشورا  در پایان خاطرنشان کرد:یکی از پایه های اساس تولید قدرت ملی ،حضور ملت در عرصه و صحنه است و مردم ایران اسلامی با وحدت در مقابل دشمنان ایستاده و دشمنان در اهداف خود موفق نشده اند.

سخنرانی امام جمعه شهرستان شبستر و شعرسرایی توسط شاعر جوان شبستری از دیگر برنامه های برگزار شده در مراسم پرشور همایش بزرگ ۹ دی شبستر بود.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *