شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی تاکید کرد:

ایمان ؛ قدرت برتر رزمندگان در آزادسازی سوسنگرد

آسانیوز:مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی در همایش بزرگداشت سی و ششمین سالگرد آزادسازی سوسنگرد ، ایمان را قدرت برتری رزمندگان در آزاد سازی سوسنگرد برشمرد.

ایمان ؛ قدرت برتر رزمندگان در آزادسازی سوسنگرد
آبان ۲۸
۰۰:۴۵ ۱۳۹۵

 hbas-11سرتیپ دوم پاسدار عزت الله جعفری، با بیان اینکه تاریخ و حقایق زرین دفاع مقدس و پیام شهدا باید به نسل جدید انتقال یابد، ابراز داشت: دشمنان اسلام راهبرد خود را تغییر داده و عملیات روانی و شبیخون فرهنگی را در پیش گرفته‌اند اما جرأت نزدیک شدن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

وی ادامه داد: امروز جبهه مقاومت درس خود را از رزمندگان دفاع مقدس گرفته است و سرهایشان همچون امام حسین بر نیزه زده می‌‌شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه قبل از ظهور و بروز جریان مقاومت برخی فکر می‌‌کردند مردم بریده‌‌اند، اظهار کرد: مدافعان حریم آل الله ثابت کردند این ملت از استراتژی عاشورا کوتاه نمی‌آیند و اگر دشمن به خاک ایران تعرض کند، مثل دفاع مقدس سیلی محکمی می‌‌خورد.
 دبیر ستاد گرامیداشت آزادسازی سوسنگرد یادآور شد: بعد از انقلاب همان اسرائیلی که در هر عملیاتی پیروز می‌‌شد، با انتفاضه نوجوانان فلسطینی روبرو شد و حزب الله تعدی گران رژیم صهیونیستی را در جنگ لبنان به درک واصل کرد؛ اینها همه برگرفته از دفاع و مقاومت است.
 این رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به رشادت‌های سربازان ولایت در سوسنگرد، تشریح کرد: رزمندگان ثابت کردند که با دست خالی هم می‌‌توان جنگید و پیروز شد؛ قدرت برترساز ما ایمان ما بود و برای همین سیزده ساله‌‌ها هم شجاعانه با دشمن و با تانک‌هاشان می‌‌جنگیدند.
 وی تاکید داشت: در سوسنگرد ثابت کردیم که این ملت استوار است و با هدایت رهبر و شهید چمران و مقاومت بچه‌‌های آذربایجان، به پیروزی رسیدیم.سردار جعفری با بیان اینکه انقلاب، دفاع مقدس و جبهه مقاومت معجزه الهی است، عنوان کرد: به رزمندگان جبهه مقاومت اعلام می‌‌کنیم این ملت حرکت کرده و علیرغم وجود چند بی‌‌حجاب در کف خیابان‌‌ها، انقلابیون و متعهدان از درون حرکت کرده‌‌اند.
 وی متذکر شد: دین عربستان و ترکیه منحرف است و خداوند می‌‌فرماید اگر روزی دینتان منحرف شد گروهی به وجود می‌‌آیند که برای دین عزت می‌‌آفرینند؛ وقتی از پیامبر سوال شد آن گروه کیستند، فرمود نسل سلمان فارسی.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خاطرنشان ساخت: رهبرمان تاکید کرده‌‌اند رابطه با آمریکا نه تنها مشکلات ما را حل نمی‌‌کند بلکه بدتر نیز می‌‌کند، کسی که نمی‌‌تواند بحران‌‌های خود را حل کند چطور مشکلات ما را حل می‌نماید؟
 وی در پایان بیان داشت: چرا عده‌ای از گذاشتن پای خود بر روی پرچم آمریکا ترس دارند؟ راه ما راه امام حسین است و تا زمان اهتزاز پرچم امام زمان به این راه ادامه خواهیم داد.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *