دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز خبر داد:

برگزاری جلسه‌ کارگروه حل اختلاف ما بین اداره اوقاف و شهرداری

آسانیوز: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز گفت: در راستای حل مسائل و اختلافات موجود بین شهرداری منطقه دو تبریز و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک، جلسه کارگروه حل اختلاف با حضور مسئولان این مجموعه‌ها برگزار شد.

برگزاری جلسه‌ کارگروه حل اختلاف ما بین اداره اوقاف و شهرداری
دی ۱۳
۱۰:۱۰ ۱۳۹۵
حجت‌الاسلام رضا جعفری در این خصوص اظهار کرد: این جلسه‌ی مشترک در راستای حل اختلاف مسائل و مشکلات وقفی، بین شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه در محدوده‌ی منطقه دو تبریز، برگزار شده است.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه بیش از ۸۰۰ مورد اختلاف ملکی اوقافی بین اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک و شهرداری وجود دارد؛ از این رو برگزاری چنین جلساتی در جهت رفع این مشکلات بسیار موثر خواهد بود.
وی یادآور شد: استاندار نیز در خصوص تعامل و همکاری ادارات به منظور رفع اختلاف و مسائل، بسیار تاکید دارند؛ از این رو تصمیم به برگزاری و ایجاد چنین کارگروهی در جهت رفع اختلافات بین شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان تبریز گرفته شد.
حجت‌الاسلام جعفری با تاکید بر اینکه، کارگروه حل اختلاف ما بین شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز، هر دو هفته یکبار تشکیل جلسه می‌دهد، خاطرنشان کرد: تاکنون به تبع برگزاری همین جلسات، ۲۰۰ مورد از مسائل ملکی و وقفی بین اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو تبریز با شهرداری، مورد حل و فصل واقع شده است.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *