دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرعامل گروه تولیدی صنعتی مارال چرم اعلام کرد:

بهره گیری از چرم طبیعی ، اصلی ترین ویژگی محصولات مارال چرم است

آسانیوز: مدیر عامل شرکت صنعتی مارال چرم در گفتگو با اسانیوز بهره گیری از چرم طبیعی را اصلی ترین ویژگی محصولات مارال چرم عنوان کرد.

بهره گیری از چرم طبیعی ، اصلی ترین ویژگی محصولات مارال چرم است
دی ۰۳
۱۰:۴۴ ۱۳۹۵

سید جلال حسینی خواه مدیرعامل گروه تولیدی صنعتی مارال چرم در  مراسم  افتتاح شعبه تبریز مارال چرم در تبریز با اشاره به تاسیس شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ ابراز داشت : شرکت مارال چرم با بکارگیری ۴۰۰ نفر از کارشناسان و متخصصین و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در تلاش است تا محصولاتی منطبق با استانداردهای جهانی و با توان رقابتی بالا روانه بازار نماید.

حسینی خواه از صادرات محصولات چرمی مارال چرم به کشورهای کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه خبر داد و گفت : شرکت تولیدی مارال چرم با استفاده از بهترین چرم با کیفیت بالا محصولاتی همچون کفش ، کیف،کاپشن،کمربند و … در سطح کشور تولید و عرضه می کند.

وی در ادامه از ساخت یک کارخانه تولید محصولات چرمی بزرگ  صنعتی در استان البرز خبر داد و افزود: با بهره برداری از این کارخانه تولیدی برای بیش از یک هزار نفر اشتغال ایجاد شده و بیش از ۵۰ درصد محصولات این کارخانه به خارج از کشور صادر خواهد شد.

حسینی خواه تولید محصولات چرمی با کیفیت را از اهداف مارال چرم عنوان کرد و یادآور شد: هم اکنون این شرکت تولیدی در قزاقستان، ایتالیا و استرالیا شعبه فروش دارد و امیدواریم بتوانیم رضایت مردم کلانشهر تبریز را در زمینه تولید محصولات چرمی درجه یک فراهم کنیم.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه شعبه های فروش استانی به تناسب افزایش تولید، افزایش پیدا می کند، تاکید کرد: بهره گیری از چرم طبیعی  ویژگی اصلی تولیدات مارال چرم بوده به طوری که ذره ای از چرم مصنوعی در تولیدات این کارخانه استفاده نمی شود.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *