چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی خبر داد:

تبیین معارف قرآنی، وقفی و امام‌زادگان(ع) در نمایشگاه قرآن و عترت تبریز

آسانیوز : مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: طی مدت برگزاری چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت تبریز، استقبال مردم از غرفه‌ی اداره کل اوقاف و امور خیریه، در سطح بالایی قرار داشته و ما نیز در حد توان در تلاش برای تبیین معارف قرآنی، وقفی و امام‌زادگان(ع) هستیم.

تبیین معارف قرآنی، وقفی و امام‌زادگان(ع) در نمایشگاه قرآن و عترت تبریز
مهر ۳۰
۱۱:۰۶ ۱۳۹۵

رحیم عبدالجباری در خصوص غرفه‌ی قرآن و وقف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت تبریز اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از روز اول برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت، در این مکان معنوی حضور داشته و نسبت به معرفی معارف قرآنی، وقفی و امام‌زادگان(ع) اقدام کرده است.

وی ادامه داد: غرفه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در سه بخش “قرآن، وقف و امام‌زادگان” ورود کرده و نسبت به معرفی امام‌زادگان(ع)، موقوفات و نیات واقفان، معرف قرآنی و… به صورت بروشور، سلسله مقالات قرآنی حاضر در مسابقات کشوری و بین‌المللی تبدیل به شش جلد کتاب کرده است.

وی اضافه کرد: کتاب‌ها و بروشورهای ارائه شده در غرفه اداره اوقاف به صورت هدیه نمایشگاهی به بازدیدکنندگان داده می‌شود که امسال برای اولین‌بار در چنین حالتی اقدام به برپایی نمایشگاه کرده‌ایم.

عبدالجباری با اشاره به سیستم مکانیزه ختم قرآن یادآور شد: موارد ختم شده که توسط بازدیدکنندگان انتخاب شده است، برای سلامتی امام زمان(عج) نثار می‌شود.

وی تاکید کرد: در نمایشگاه قرآن و عترت تبریز در راستای معرفی پروژه‌های عمرانی انجام شده و یا شروع شده توسط بنیاد توسعه موقوفات نیز اقدام کرده‌ایم.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در خصوص بازدید مسئولان استانی از غرفه اداره اوقاف نیز بیان کرد: در راستای بازدید مسئولان از غرفه نیز در تلاش هستیم تا  برنامه‌ها و موارد مذکور را تبیین کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما آشنایی مردم با فرهنگ قرآنی، وقف و امام‌زادگان و همچنین تبلیغ و ترویج این فرهنگی غنی است، بیان کرد: از ابتدای برگزاری نمایشگاه تاکنون، دو نفر در غرفه‌ی اداره اوقاف مستقر بوده و نسبت به اجرای برنامه‌ها اقدام می‌کنند.

وی یادآور شد: برای تبریز ۲۰۱۸ نیز در راستای آماده‌سازی مساجد و امام‌زادگان اقدام کرده و در تلاش هستیم که با برنامه‌ریزی، اماکن معنوی شهر را برای این میزبانی فراهم کنیم.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *