دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

سرمربی تیم پدیده خراسان:

تراکتورسازی یکی از شانس‌های قهرمانی است/امیدوارم فردا رکورد پیروزی مقابل تراکتور شکسته نشود

آسانیوز: سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: فردا هر نتیجه‌ای در بازی به دست آید، باز هم تراکتورسازی از شانس‌های اصلی قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور است.

تراکتورسازی یکی از شانس‌های قهرمانی است/امیدوارم فردا رکورد پیروزی مقابل تراکتور شکسته نشود
آذر ۱۰
۲۲:۳۰ ۱۳۹۵

nkhmtp-4محمد‌رضا مهاجری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: من در ابتدا ضایعه دردناک درگذشت تعدادی از هموطنان تبریزی در قطار تبریز – مشهد را ‌به نمایندگی از‌ باشگاه پدیده مشهد و جامعه ورزشی مشهد تسلیت عرض می‌نمایم.
وی گفت: امیدوارم فردا بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم و تراکتورسازی تیمی است که جایگاه خوبی در جدول رده‌بندی داشته و فردا هر نتیجه‌ای رقم بخورد، تراکتورسازی یکی از شانس‌های قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشور است.
وی گفت: تراکتورسازی تیمی است که به یک یا دو بازیکن وابسته نبوده و اگر بازیکنی هم در این تیم نباشد، باز هم تاثیری در وضعیت این تیم نخواهد داشت.
مهاجری گفت: امسال قرعه مناسبی برای ما نخورده و در ۶ هفته اول ۴ بازی در حالت مهمانی داشتیم، اما امیدوارم در ادامه بتوانیم در هفته‌های آینده به نتیجه خوب دست یابیم.
سرمربی تیم پدیده مشهد اظهار داشت: در هر بازی استراتژی ما برد است و در هر بازی برای برد وارد میدان می شویم و هر بازی استراتژی خود را دارد و برنامه بازی ماشین‌سازی با بازی تراکتورسازی فرق دارد.
وی تاکید کرد: دنبال وقت کشی نیستم و ضد فوتبال بازی نمی‌کنیم، اما خوب دفاع کردن در فوتبال امروز یک هنر است.
مهاجری تاکید کرد: امسال تیم پدیده را ۵ سال جوان‌تر کرده و در تیم بازیکنان خوبی داریم و در یکی دو سال آینده بازیکنان خوبی از تیم پدیده رشد و به سطح اول فوتبال کشور خواهد رسید.
وی افزود: تا هفته یازدهم احساس خوبی از لیگ ندارم و تا تیم آمده به خود برسد، مسابقات با وقفه مواجه شده است، محسن یوسفی سه جلسه محروم شد اما سه ماه طول کشید و این وضعیت انگیزه را از بازیکن، مربی، تماشاگر و هواداران می‌گیرد.
سرمربی تیم پدیده گفت: پیروز های پی در پی مقابل تیم تراکتور سازی یک رکورد محسوب می شود و رکوردها یک روز شکسته می شود اما امیدوارم فردا این رکورد شکسته نشود و بردن تیم تراکتورسازی شیرینی دیگری داشته و تلاش می کنیم برای ششمین بار متوالی برابر تیم تراکتورسازی به پیروزی دست یابیم.

اخبار مشابه