چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در نخستین نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر آذربایجان شرقی مطرح شد:

تشکیل دبیرخانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی/امید آفرینی، رویکرد اصلی برنامه های دهه فجر سال جاری

آسانیوز: نخستین نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و مدیران سازمان ها و ادارات استان برگزار شد.

تشکیل دبیرخانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی/امید آفرینی، رویکرد اصلی برنامه های دهه فجر  سال جاری
دی ۱۸
۱۴:۰۳ ۱۳۹۵

تشکیل دبیرخانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در ابتدای سخنانش در این نشست با اشاره به اینکه سال آینده چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خواهد بود، گفت: دهه فجر ۱۳۹۷ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و بر همین اساس باید از هم اکنون نسبت به برنامه ریزی و برگزاری مراسم پررنگ تر و ویژه برای این سال اقدام شود.

محسن لطیفی از تشکیل دبیرخانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: دهه فجر امسال به عنوان سی و نهمین سالگرد گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در واقع مقدمه ای برای چهلمین دهه فجر است و باید برنامه ها و مراسم این ایام نیز با همین رویکرد پیش بینی و طراحی شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: امروز گرامیداشت خون شهدا وظیفه تک تک افراد و آحاد جامعه است زیرا هر آن چه که امروز در کشور از آنها برخورداریم، در نتیجه ایثار و از خود گذشتگی این انسان های بزرگ به دست آمده است.

امید آفرینی، رویکرد اصلی برنامه های دهه فجر سال جاری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی در این نشست دهه فجر را فرصتی مجدد برای تورق لحظات پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: رویکرد برنامه های دهه فجر امسال امید آفرینی است که در گفتمان ها و برنامه ها و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام حسین تقی زاده با تاکید بر لزوم بصیرت افزایی در جامعه اظهار داشت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ملت ایران دشمنان همواره به این نظام و انقلاب ضربه زده اند و بر همین اساس شناسایی و تشخیص درست دشمن امری لازم و مبرم است.

وی با اشاره به نیازهای امروز جامعه گفت: موضوعاتی چون خودباوری و تبیین ابعاد و وجوه مختلف اقتصاد مقاومتی از جمله مواردی هستند که می توانند در جلوگیری از تهاجم فرهنگی دشمنان و بیگانگان موثر باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پایان اظهار داشت: برنامه های معنوی چون جلسات انس با قرآن و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در کنار هزاران عنوان برنامه دیگر در ایام دهه فجر امسال در سطح استان برگزار خواهند شد.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *