دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در آستانه شب یلدا صورت می گیرد:

توزیع بسته هدیه ویژه شب یلدا میان خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان تبریز

آسانیوز: مسئول کمیته خیرین انجمن حمایت از زندانیان آذربایجان شرقی از توزیع 400 بسته شیرینی ویژه شب یلدا میان خانواده های زندانیان تحت پوشش این انجمن خبرداد.

توزیع بسته هدیه ویژه شب یلدا میان خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان تبریز
آذر ۲۸
۱۳:۵۷ ۱۳۹۵

رسول عباس زاده با اشاره به فعالیت ها و برنامه های حمایتی خیرین انجمن حمایت از  زندانیان در زمینه آزاد سازی زندانیان و خانواده های زندانیان گفت: برای هفتمین سال پیاپی توزیع بسته شیرینی ویژه شب یلدا میان خانواده های زندانیان تبریز در آستانه شب یلدا آغاز شده است و به مدت دوروز ۴۰۰ بسته هدیه ویژه شب یلدا شامل میوه ، شیرینی ، شکلات و پشمک که توسط خیرین تهیه  و با کمک کارمندان و اعضای خیر انجمن بسته بندی شده توزیع می گردد.

وی یادآور شد :  از دیرباز ۳۰ آذرماه به عنوان جشن ملی و باستانی ایرانیان و شب یلدا یاد شده است که بنا بر آداب و رسوم ایرانیان با هدف صله رحم و ایجاد روابط صمیمی‌تر میان خانواده‌ها برگزار می‌شود.

عضو هیئت مدیره انجمن با اشاره به شب‌چله‌های مرسوم در این شب طولانی در میان خانواده‌های ایرانی، بر لزوم حمایت کمیته خیرین انجمن  از خانواده‌های زندانیان در برگزاری این مراسم تأکید کرد.

وی اضافه کرد: در این راستا و با هدف حمایت از خانواده‌های زندانیان در این شب به یاد ماندنی ، تعداد ۴۰۰ بسته هدایای خوراکی، ویژه شب یلدا میان خانواده محترم زندانیان توزیع خواهد شد.

عباس زاده در پایان از خیرین استان در خواست نمود که با مشارکت در این امر خیر انجمن را در رسیدن به اهداف عالیه یاری و مساعدت نمایند.

شماره حساب
کمک به خانواده های مددجویان تحت پوشش
۰۱۰۵۹۰۷۱۶۴۰۰۶ بانک ملی سیبا

کمک به آزادی مددجویان
۰۱۰۵۹۲۴۷۱۹۰۰۰ بانک ملی سیبا

 

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *