دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

از سوی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی صورت گرفت

تکذیب ادعای شاخدار نماینده تبریز / قرار مجرمیت برای شبستری صادر نشده است

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: انتشار خبری مبنی بر صدور قرار مجرمیت برای معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از قول آقای بیگی یا هر کس دیگر کذب محض است و صحت ندارد.

تکذیب ادعای شاخدار نماینده تبریز / قرار مجرمیت برای شبستری صادر نشده است
دی ۰۳
۲۳:۳۷ ۱۳۹۵
به گزارش آسانیوز ، حجت الاسلام حکمتعلی مظفری شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: شکایتی از سوی آقای علیرضا بیگی از آقای شبستری خیابانی شده است، اما تحقیقات مربوط به آن هنوز تکمیل نشده است.

وی افزود: این پرونده طبق روال قانونی در حال رسیدگی و بررسی است اما صدور قرار مجرمیت برای معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی صحت ندارد.
رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی ادامه داد: بازرس این پرونده هنوز اظهارنظری نکرده و تحقیقات مقدماتی در جریان است.
امروز شنبه دو پایگاه خبری در تبریز از قول احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، مدعی صدور قرار مجرمیت برای سعید شبستری خیابانی، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی شدند.
احمدعلیرضابیگی در گفت‌وگو با این رسانه ها اظهار داشت: ‘با اعلام دادستانی امروز قرار مجرمیت سعید شبستری خیابانی در مورد پرونده شکایت مهر ماه سال جاری صادر شده است’.
گفتنی است چندی پیش به دنبال طرح برخی مسائل از سوی معاون سیاسی استاندار درباره دوران مدیریت احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز و استاندار سابق آذربایجان شرقی؛ این مدیر دولت احمدی نژاد به طرح شکایت از سعید شبستری اقدام نمود.

About Author

asanews@j

asanews@j

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *