چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

نایب رئیس اول فراکسیون مناطق ترک نشین مجلس شورای اسلامی:

حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی مملکت اولویت اصلی فراکسیون ترک نشین

آسانیوز:نادر قاضی پورگفت:حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی مملکت اولویت اول در اساسنامه این فراکسیون است و اقدامات این فراکسیون بر اساس نص صریح قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی مملکت اولویت اصلی فراکسیون ترک نشین
آبان ۲۸
۰۸:۴۶ ۱۳۹۵

نایب رئیس اول فراکسیون مناطق ترک نشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فراکسیون مناطق ترک نشین در چارچوب نظام جمهوری اسلامی حرکت می‌کند اظهار داشت: فراکسیون مناطق ترک نشین یک فراکسیون ولایتمدار و انقلابی است و پیگیر اجرای اسناد بالا دستی نظام از جمله فرمایشات ابلاغ شده توسط رهبر عظیم‌الشان نظام است.

نایب رئیس اول فراکسیون مناطق ترک نشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش این که اهداف این فراکسیون در حفظ اتحاد اقوام و در پی حفظ تمامیت ارضی مملکت بیان کرد: حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی مملکت اولویت اول در اساسنامه این فراکسیون است و اقدامات این فراکسیون بر اساس نص صریح قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

قاضی پور در رابطه با برخورد این فراکسیون با تجزیه طلب‌ها تصریح کرد: اکثریت مسئولین فراکسیون مناطق ترک نشین را خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ولایتمدار تشکیل می‌دهند و این فراکسیون در خط نظام بوده و با تجزیه طلب‌ها و دشمنان نظام برخورد می‌کند.

وی در رابطه با پیگیری بحران دریاچه ارومیه در فراکسیون مناطق ترک نشین افزود: پس از نوشتن اساس نامه و تصویب آن پیگیر مسئله بحران دریاچه ارومیه در این فراکسیون خواهیم شد و درست نیست قبل از تصویب اساسنامه این فراکسیون کاری انجام دهیم.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *