شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

حل مشکلات کشور در گرو همدلی دولت و ملت است

آسانیوز: نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر حل مشکلات داخلی گفت: حل مشکلات کشور در گرو همدلی دولت و ملت است.

حل مشکلات کشور در گرو همدلی دولت و ملت است
دی ۰۹
۱۱:۲۳ ۱۳۹۵

آیت الله محسن مجتهد شبستری در همایش ملی پیشگامان بصیرت در دانشگاه تبریز (به مناسبت هشت دی) با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی فتنه سبز کاغذی را از بین برد، افزود: هدف از فتنه ۸۸ براندازی نظام اسلامی و به هدردادن خون شهیدان بود.
وی با بیان اینکه ادعای تقلب امری ظاهری بود، ادامه داد: باطن این موضوع براندازی نظام بود که مسئله ای از پیش طراحی شده از سوی استکبار جهانی بود.
آیت الله شبستری اظهار کرد: دامنه‌ این آشوب‌ها در عاشورای سال ۸۸ وسیع‌تر شد و با دادن شعارهای ضد ارزش و توهین به مقدسات، مردم بصیر تبریز و پیرو آن مردم کشور وارد صحنه شدند و بار دیگر دشمنان را ناکام کردند.
وی گفت: بهائیت و سفارتخانه‌ها نیز در این میان بحران را تشدید کرده و به حمایت از مخالفان برخواستند ولی با عنایت مردم ولایت مدار کشور، فتنه‌ی سبز کاغذی از بین رفت.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی افزود: معترضان باید از راه های قانونی اعتراض خود را اعلام می کردند که متاسفانه با اردوکشی خیابانی دست به دست مزدوران و اجانب داده و هفت ماه کشور را دچار آشوب کردند.
وی اضافه کرد: بعد از جنگ تحمیلی فتنه ۸۸ خطرناک ترین توطئه استکبار علیه انقلاب اسلامی بود که با هوشیاری داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم این فتنه خاموش شد.
امام جمعه تبریز با اشاره به نامه ۳۰ نفر از ایرانیان به رئیس جمهور آمریکا گفت: تعجب می کنم هنوز در دل برخی گرایش به غرب و آمریکا وجود دارد؛ آیا می شود این افراد را ایرانی خواند ؛ این عمل چیزی جز خیانت نیست.
وی خاطرنشان کرد: با وجود بدعهدی های طرف آمریکایی در برجام باز هم در این شرایط گرایش به مذاکره با آمریکا داشتن جفاکاری است.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *