چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

سردار کریمیان در یادواره شهدای بهداری رزمی لشکر 31 عاشورا؛

خانواده شهدا باید پیام رسان خون شهید خود باشند

آسانیوز: یادواره شهدای بهداری رزمی لشکر 31 عاشورا پیش از ظهر امروز در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

خانواده شهدا باید پیام رسان خون شهید خود باشند
آبان ۱۹
۱۳:۲۳ ۱۳۹۵

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در ابتدای سخنانش در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، در تشریح اهداف برگزاری یادواره شهدای بهداری رزمی لشکر ۳۱ عاشورا اظهار کرد: برگزاری این یادواره عظیم آغازی برای معرفی بیشتر شهدا دفاع مقدس بویژه شهدای بهداری رزمی است.

سردار غلام‌عسکر کریمیان اضافه کرد: تراز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا در عرصه بین المللی ارتقاء یافته به طوری که همه ابرقدرتها در یک طرف و ایران اسلامی به تنهایی در مقابل آنها ایستاده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمنان به هر طریقی در تلاشند تا در نظام جمهوری اسلامی ایران نفوذ کنند اما مطمئنا تا زمانی که ما روحیه بسیجی خود را حفظ کنیم و به شهدا ارج نهیم، دشمن نخواهد توانست بر ما غلبه کند.

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی تاسی به روحیه شهادت طلبی را عامل اصلی برترساز ایرانیان در جبهه های نبرد اعلام کرد و افزود: امروز همه ما باید بکوشیم تا روحیه شهادت طلبی را در تقویت کنیم و این مسئله جز با تهذیب نفس، ولایت مداری و تاسی به شهدا ممکن نیست.

وی شهدا را یکی از نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: اگر می خواهیم به معنای واقعی رهرو شهیدان باشیم باید آنها را به طور کامل بشناسیم.

سردار کریمیان در بخش دیگری ازسخنانش ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره جایگاه شهدا گفت: امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست.

وی خاطر نشان کرد: این یادواره فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان ها شهدا و عرض اردات با خانواده آنهاست و امیدواریم جزو رهروان واقعی آنها باشیم و این موضوع در کلام خلاصه نشود.

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در خاتمه افزود: شهدا ماموریت حسینی خود را به خوبی انجام داده اند و اکنون نوبت خانواده آنهاست تا کار زینبی انجام دهند و باید بکوشند پیام رسان خون شهید خود باشند.

 

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *