چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران :

خبر توقف تولید «پژو ۴۰۵ و پراید» تکذیب شد

آسانیوز: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تکذیب خبر «توقف تولید پژو 405 و پراید تا پایان امسال»، اعلام کرد: به طور قطع مواضع رسمی وزارتخانه درباره موضوع های مختلف از سوی معاونان ذیربط و یا سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر توقف تولید «پژو ۴۰۵ و پراید» تکذیب شد
آبان ۱۶
۲۳:۲۲ ۱۳۹۵

شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران اعلام کرد: خبری با مضمون «توقف تولید خودروهای پژو ۴۰۵ و پراید تا پایان سال ۹۵» به نقل از «بهروز ریاحی» مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در برخی رسانه‌ها منتشر شد.
وزارت صنعت اعلام کرده «نکته نخست اینکه، در مجموعه مشاوران وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت سمتی با عنوان مشاور عالی تعریف نشده و آقای ریاحی مشاور وزیر است و سخنان و موضع گیری های وی درباره «توقف تولید خودروهای پژو ۴۰۵ و پراید» نظر شخصی بوده و هیچ ارتباطی با سیاستگذاری ها و مصوبه های این وزارتخانه ندارد.
«نکته دوم این است که گویا آقای ریاحی با ظن و گمان درباره این تصمیم صحبت کردند اما رسانه مصاحبه کننده با وی، به گونه ای بازتاب داده که گویی این تصمیم قطعی و حتمی است؛ در حالی که این برداشت و بازتاب نادرست بوده است.»
«به طور قطع مواضع رسمی وزارتخانه درباره موضوع های مختلف از سوی معاونان ذیربط و یا سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اطلاع رسانی خواهد شد».

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *