دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

ذوبی ها باید بدانند کار ساده ای مقابل ما ندارند

خط و نشان کاپیتان برای سبز قباهای نصف جهان

کاپیتان تیم گسترش فولاد درباره تقابل با ذوب آهن در جام حذفی و آمادگی بالای این تیم تصریح کرد: بازی خیلی دشواری است. با قهرمان دو دوره اخیر جام حذفی بازی داریم. آنها پرسپولیس را هم شکست دادند و روحیه خوبی دارند.

خط و نشان کاپیتان برای سبز قباهای نصف جهان
آذر ۲۷
۲۰:۳۴ ۱۳۹۵

مرتضی اسدی درباره آخرین وضعیت گسترش اظهار داشت: باید زودتر از این خودمان را پیدا می کردیم. در نتیجه گیری خوب نبودیم. خدا را شکر که بچه ها خیلی کمک کردند. حمابت باشگاه هم شامل حال ما شد و توانستیم به خودمان بیاییم.نتایجی که گرفتیم نشان می دهد روندمان رو به رشد بوده است. ما از بازی با تراکتور به بعد، بازی های خوبی را انجام دادیم.
وی در ادامه درباره دیدار با استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: بازی خیلی سختی بود. استقلال خوزستان قهرمان فصل گذشته بود. مهاجمان خطرناکی هم داشتند. انتظار بازی سخت را می کشیدیم. آنها برای گرفتن امتیاز آمده بودن نه کسب پیروزی. همین مساله کار ما را دشوار تر می کرد. به جز دقایق ابتدایی که گل خوردیم و تمرکز پایینی داشتیم در بقیه دقایق بازی در کنترل ما بود. دقیقه ۹۰ هم خدا را شکر با سوپر گل شیمبا سه امتیاز شیرین را دشت کردیم.
کاپیتان گسترش درباره بازگشت خسوس به دروازه گسترش بیان داشت: ما دو دروازه بان خوب داریم. هم کوروش و هم فرناندو کمک حال ما هستند. خدا را شکر بقیه بازیکنان ما هم تلاش خوبی دارند. جوان های با کیفیت واینده داری داریم. مهم این هست که ما همگی یک تیم هستیم و فردگرایی نداریم.
وی درباره تقابل با ذوب آهن در جام حذفی و آمادگی بالای این تیم تصریح کرد: بازی خیلی دشواری است. با قهرمان دو دوره اخیر جام حذفی بازی داریم. آنها پرسپولیس را هم شکست دادند و روحیه خوبی دارند. اما ما هم گسترش هستیم. روند رو به رشدی داشته ایم. ذوبی ها باید بدانند کار ساده ای مقابل ما ندارند. روی این مسابقه حساب ویژه ای باز کردیم چرا که از طریق جام حذفی می توانیم راحت تر به کسب سهمیه اسیا فکر کنیم.
اسدی درباره پیشنهاد چند باشگاه به بازیکنان این تیم از جمله شجاعیان اذعان داشت: این کار درستی نیست. داریوش با گسترش قرارداد دارد. اصول حرفه ای در این باب رعایت نشده است. بازیکن اگر قرارداد نداشت درست، اما این حرکت دراین برهه زمانی حرفه ای نیست. خدا را شکر هم داریوش و هم بقیه بازیکنان از انگیزه وتمرکز بالایی برخوردارند و همه تنها یک هدف داریم و آن هم شکست تیم های ذوب آهن و صنعت نفت آبادان است. تا هم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی برویم وهم در لیگ جایگاهمان را در نیمه بالایی تثبیت کنیم.

About Author

asanews@j

asanews@j

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *