چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرمانده انتظامی شهرستان سراب خبر داد:

دستگیری کلاهبردار ۱۷۰ میلیارد ریالی در سراب

آسانیوز: فرمانده انتظامی شهرستان سراب از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای با 170 میلیارد ریال کلاهبرداری از کارخانه‌های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

دستگیری کلاهبردار ۱۷۰ میلیارد ریالی در سراب
دی ۲۳
۱۴:۱۶ ۱۳۹۵

توحید فارسی اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از چک های بلامحل، از تعدادی کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران،کلاهبرداری کرده و به شهرستان سراب متواری شده است، شناسایی و دستگیری وی در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم با معرفی خود به عنوان تاجر از کارخانه‌ها و کسبه بازار، اخاذی می‌کرد، افزود: مأموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم و دستگیری وی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به تعداد ۳۰ شاکی در این پرونده خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۱۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری، از کارخانه‌های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران از جمله شهرستان‌های ملارد و شهریار اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب با تشکر از اعتماد و همکاری کسبه و بازاریان گفت: با عنایت به فرهنگ بومی منطقه و وجود اعتماد زیاد به همدیگر، متأسفانه برخی افراد سودجو و کلاهبردار از این وضعیت سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و کلاهبرداری می‌کنند از این رو شایسته است شهروندان به‌ویژه کسبه و بازاریان ضمن رعایت جوانب احتیاط در این موارد هرگونه مورد سوء را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *