چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مسئول دفتر شورای نگهبان در شهرستان شبستر/

دوران کدخدایی به سر رسیده است!

آسانیوز : مسئول دفتر شورای نگهبان در مسجد توتون شهر وایقان شهرستان شبستر گفت:در فتنه سال ۸۸ و قبل از خلق حماسه نه دی از ۴۵ کشور در ایران حضور یافته بودند و انتخابات بهانه و برای برچیدن اصل نظام برنامه ریزی شده بود.

دوران کدخدایی به سر رسیده است!
دی ۱۲
۱۳:۵۲ ۱۳۹۵

مهدی زینالی از هادیان سیاسی در این مراسم با تبریک سالروز حماسه نه دی گفت:در وضعیت فعلی نظام جمهوری اسلامی با درایت و مدیریت مقام معظم رهبری ،از پیچ تاریخی عبور کرده است.

وی اظهار کرد: اکنون دنیا، تشنه معرفت دینی و تشیع محمد و ال محمد(ص) است و از کشورهای مختلف دسته دسته به اسلام شیعی ملحق می شوند و در اروپا نیز به همین علت ،نگرانی به وجود آمده است.

مسئول دفتر شورای نگهبان در این مراسم که در مسجد توتون شهر وایقان شهرستان شبستر افزود: ایران اسلامی مهم ترین رخدادهای دنیا را مدیریت می کند و تحلیلگران غافلگیر شده و می گویند آمریکا کجاست .
وی با بیان اینکه در هر انتخاباتی جریان هایی با هم رقابت می کنند اظهارداشت: در سال ۸۸ ساعت ۱۱شب روز انتخابات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در اثر غفلت و القای دیگران  پیروزی خودش را تبریک گفته و از برگزاری  جشن پیروزی اش در یکشنبه بعد از انتخابات خبرداد .

وی ادامه داد:در فتنه  سال ۸۸  و قبل از خلق حماسه نه دی از ۴۵ کشور در ایران حضور یافته بودند و انتخابات بهانه و برای برچیدن اصل نظام برنامه ریزی شده بود.

این هادی سیاسی با اشاره به بحث مذاکرات هسته ای تصریح کرد:رهبری در جزئیات مذاکرات هسته ای دخالت نداشتند و بارها بر بی اعتمادی آمریکا تاکید کرده بودند  و اکنون مشاهده می کنیم که برجام هیچ تاثیری نداشته و دستاورد های هسته ای مان را از دست دادیم .
مسئول دفتر شورای نگهبان در شهرستان شبستر در پایان با بیان اینکه دوران کدخدایی تمام شده است خاطرنشان کرد:برخی ها در داخل بر کدخدا بودن آمریکا تاکید دارند در حالی که آمریکا در هر کشوری که حضور یافته جز ننگ و خواری چیزی برای آن کشور نتیجه نداشته است.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *