دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

با هدف پرداخت به مسائل اجتماعی و خانوادگی و استفاده صحیح از امکانات مدرن صورت می گیرد:

پخش سریال «تاجر تبریزی» از امروز در شبکه استانی سهند

آسانیوز:پخش سریال شصت قسمتی «تاجر تبریزی» به تهیه‌کنندگی فرزاد یحیوی و کارگردانی قربانعلی طاهرفر و نادر ساعی ور از امروز در شبکه سهند آغاز می شود .

پخش سریال «تاجر تبریزی» از امروز در شبکه استانی سهند
آذر ۱۹
۱۸:۵۰ ۱۳۹۵

«تاجر تبریزی» قصه‌ای طنز و تخیلی است و داستان زینال گیوه‌چی تاجری تبریزی را روایت می‌کند که هشتاد سال پیش همراه پیشکارش تایماز به قصد تجارت با روسیه از تبریز خارج می‌شود اما در کوه‌های قفقاز اسیر بهمن شده و زیر برف مدفون می‌گردد. او پس از هشتاد سال به دلیل گرم شدن زمین و آب شدن کوه‌های یخ، از زیر برف و یخ خارج شده و دوباره زنده می‌شود، درحالی‌که هیچ‌ درکی از گذر زمان و هشتاد سال تفاوت زمانی با عصر کنونی ندارد . بازگشت او به تبریز و مشاهده تفاوتهای فاحش اجتماعی با عصر خود ماجراهایی را به دنبال دارد.

هدف از تولید سریال تاجر تبریزی پرداخت به مسائل اجتماعی و خانوادگی، آموزش شهروندی و استفاده صحیح از امکانات مدرن و جدید می باشد .

ناصر هاشمی ،علی ضیایی. حمیده مقدس‌زاده ،حمید مجدآبادی، حامد منافی ، هادی افتخارزاده ، محمد علیزاده ، یونس کبیر ،زیبا فرج‌اللهی، محمد رضا قنبری، محسن بیژن پور ، ناصر صادقی ، علیرضا رنجی پور بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی هستند.

مسعود وطن‌خواه مدیر تصویربرداری ، جعفر علیان و حمید کرمانی صدابردار ، هادی قالی‌خانی طراح گریم ، طراح صحنه و لباس قربانعلی طاهرفر و نعیمه سیدزان، صمد زرگر مدیر تولید ، غلامرضا میرزازاده و محمد ملکی اصل موسیقی ، تدوین بهزاد شاهدی ، عنوان بندی هادی طاهر فر و هادی حسن زاده جلوه های ویژه این سریال را بر عهده دارند .

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *