چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرمانده نیروی انتظامی تبریز :

شایعات فضای مجازی را باور نکنید/ در حادثه یکه دکان هیچ کس آسیب ندیده است

آسانیوز: فرمانده نیروی انتظامی تبریز با بیان اینکه در حادثه خیابان یکه دکان هیچ فردی آسیب ندیده از شهروندان خواست تا شایعات فضای مجازی را برون تحقیق باور نکنند.

شایعات فضای مجازی را باور نکنید/ در حادثه یکه دکان هیچ کس آسیب ندیده است
دی ۲۲
۲۲:۴۷ ۱۳۹۵

سرهنگ فرهنگ نوروزی، در گفتگوی تلفنی با خبرنگار آسانیوز، وقوع درگیری مسلحانه در خیابان یکه دکان تبریز را تکذیب کرد و آن را شایعه فضای مجازی دانست.

وی در تشریح حادثه برخورد سواری ام وی ام با چند دستگاه خودروی دیگر در منطقه یکه دکان تبریز اضافه کرد: شامگاه امروز راننده یک دستگاه ام وی ام که در پی مصرف شیشه از حالت عادی خارج و دچار توهم بوده، با چند خودرو شخصی برخورد کرده است.
فرمانده نیروی انتظامی تبریز اضافه کرد: همکاران به محض اطلاع از وقوع این حادثه در محل حاضر شده و به قصد متوقف کردن راننده متخلف به سمت او می روند و زمانی که متوجه بی تفاوتی راننده متخلف می شوند، برای مهارش یک تیر هوایی شلیک می کنند تا مجبور به توقف شود.
وی  گفت:همکاران نیروی انتظامی در صحنه حادثه حضور داشتند خوشبختانه در این حادثه هیچ کسی مصدوم و یا کشته نشده است
سرهنگ نوروزی تصریح کرد: اکنون راننده متخلف در بازداشت و خودروی وی نیز توقف شده است.
وی خاطر نشان ساخت: در بررسی های اولیه مشخص شده که راننده متخلف محرم سابقه دار می باشد که به تازگی از زندان آزاد شده است.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان از شهروندان خواست تا شایعات فضای مجازی را بدون تحقیق، باور نکنید.

گفتنی است شهروندان در تماس با آسانیوز از روند عملیات یگان فوریتی پلیس در مقابله با سارقان وعاملان ایجاد اختلال در جامعه تقدیر و تشکر نموده و خواستار ادامه برخورد با خاطیان شدند.

 

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۱ دیدگاه

  1. علی مقدم
    علی مقدم دی ۲۳, ۰۸:۱۴

    با سلام بنده از این فرصت استفاده میکنم و دست تک تک عزیزان ناجا را میبوسم چرا که امنیت و آرامش موجود را مدیون زحمات شبانه روزی آنها هستیم

    ارسال پاسخ به این دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *