شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس:

شفاف‌سازی مطالبات مردم به اعتقاد مجریان دولت وابسته است

آسانیوز: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی در مجلس گفت: نمایندگان مجلس در راستای شفاف‌سازی مطالبات مردمی در تلاش هستند و این شفاف‌سازی به اعتقاد اجرای مجریان دولت بستگی دارد.

شفاف‌سازی مطالبات مردم به اعتقاد مجریان دولت وابسته است
دی ۱۸
۱۲:۲۷ ۱۳۹۵

محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: طبق تذکر اخیر نمایندگان به ریاست جمهوری برای شفاف‌سازی اتهامات حسین فریدون، در تلاش برای این اقدام و روشن‌سازی ماجرا هستیم.

وی افزود: در این تذکر تمام خواسته‌ها و مطالبات در خصوص روشن‌سازی اتهامات اقتصادی حسین فریدون بیان شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خاطرنشان کرد: اگر در قانون برنامه توسعه ششم احکامی در خصوص اقداماتی برای شفاف‌سازی برخی از مسائل باشد و یا از طریق دیگر برخی از موضوعات که جز مطالبات مردم است، انجام خواهد گرفت.

وی در پاسخ به اینکه نتایج و اقدامات در زمینه شفاف‌سازی موضوعات اساسی کشور چه زمانی صورت خواهد گرفت، افزود: این موضوع فقط به اعتقاد و اجرای مجریان بستگی دارد.

فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اینکه کلنگ‌زنی دوباره خط لوله اتیلن میاندوآب- تبریز توسط دولت یازدهم اظهار کرد: از کلنگ‌زنی سال‌ گذشته این پروژه بی‌اطلاع هستم ولی در مجموع اطلاع کافی از اهداف این پروژه برزگ را دارم.

وی با بیان اینکه پروژه طرح اتیلن غرب به تبریز دو محور داشت، گفت: محور نخست اجرای طرح است که این محور همراه با هزینه بوده و دیگری محور تأمین خوراک توسط وزارت نفت است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به اینکه مشکل اصلی و اساسی در این پروژه تأمین خوراک بود، گفت: در تأمین خوراک این مسیر، با وزارت نفت دارای مشکل بودیم که سال گذشته دستور این طرح توسط وزیر نفت صادر شد.

وی افزود: با طی مراحل قانونی برای اجرای طرح اتلین غرب به تبریز به مرحله اجرایی رسیدیم که منابع خود توسط پتروشیمی اجراء خواهد شد.

فرهنگی خاطرنشان کرد: وزیر نفت بعد از تعیین تکلیف نهایی طرح الزام بر اجرای دقیق این پروژه بزرگ تاکید داشتند که توسط وزیر نیز کلنگ‌زنی شد.

وی تصریح کرد: این پروژه یک پروژه بسیار مهم برای استان است و بر اجرایی شدن آن تلاش خواهد شد.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *