دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد:

صنعتگران استان آماده نوسازی تجهیزات کهنه صنایع نفتی کشور با گارانتی دو ساله

آسانیوز: استاندار آذربایجان‌شرقی از آمادگی تعدادی از صنعتگران استان برای نوسازی تجهیزات کهنه صنایع نفتی و بازگرداندن آن ها به حوزه صنایع نفتی با گارانتی دو ساله خبر داد.

صنعتگران استان آماده نوسازی تجهیزات کهنه صنایع نفتی کشور با گارانتی دو ساله
دی ۱۶
۱۲:۵۷ ۱۳۹۵

اسماعیل جبارزاده در ششمین جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی که با حضور وزیر نفت برگزار شد با اشاره به کلنگ زنی طرح خط انتقال اتیلن غرب در استان افزود: تحقق این مهم یکی از آرزوهای چندین و چند ساله مردم استان بود که امروز به دست وزیر محترم نفت کلنگ زنی شد.
وی افزود: با کلنگ زنی این طرح بسیار مهم و حیاتی، یکی از آرزوهای چندین ساله مردم استان های شمالغرب و به خصوص آذربایجان شرقی محقق شد و امیدواریم با بهره برداری کامل از این طرح مهم، شرکت پتروشیمی تبریز به خط اتیلن غرب وصل شده و در سال های آتی نیز شاهد توسعه این طرح باشیم.
وی اظهار کرد: برای اجرای این پروژه تا کنون در حدود دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است و یکی از مهم ترین و بهترین خدمات دولت دکتر روحانی برای مردم استان آذربایجان شقی محسوب می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز به کار خوشه صنعتی نفت و گاز در استان ابراز کر: مدیریت ارشد استان مصمم به حضور و فعالیت تعدادی از صنعتگران و تولیدکنندگان استان در حوزه صنایع نفتی است.
جبارزاده خطاب به وزیر نفت تصریح کرد: آقای وزیر این اطمینان را به شما می دهیم که تعدادی از صنعتگران استان آذربایجان شرقی آماده نوسازی تجهیزات کهنه و قدیمی صنعت نفت و بازگرداندن آن به این حوزه با ضمانت دو ساله هستیم.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *