چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل آموزش ‌و پرورش آذربایجان شرقی تاکید کرد:

لزوم پیشگیری و کنترل رفتارهای نامطلوب در بین دانش آموزان

آسانیوز: مدیرکل آموزش ‌و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نزاع و خشونت، روابط ناسالم اجتماعی، استعمال دخانیات، رفتارهای نامطلوب با اولیا پنج آسیب شایع در بین دانش آموزان است، گفت: آموزش و پرورش برای کنترل و کاهش این آسیب ها تلاش می کند.

لزوم پیشگیری و کنترل رفتارهای نامطلوب در بین دانش آموزان
دی ۱۵
۱۰:۳۵ ۱۳۹۵

جعفر پاشایی در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان افزود: آموزش و پرورش در راستای کنترل و کاهش این آسیب ها در بین دانش آموزان در حوزه‌های تربیتی، پرورشی، سلامت و مقابله با آسیب‌های اجتماعی برنامه‌های مختلفی را اجرا کرده است.
وی ادامه داد: ۴۷ هزار معلم در هشت هزار مدرسه استان مشغول تدریس و ارائه خدمات آموزشی و پرورشی برای ۷۰۰ هزار دانش آموز استان هستند.
پاشایی با تاکید بر ارائه مهارت‌های آموزشی، پرورشی و اجتماعی در مدارس استان به دانش آموزان گفت: آموزش‌های ارائه شده با رویکرد ارتقای توان و افزایش مهارت زندگی سالم و اجتماعی صورت می‌گیرد.
وی اظهار کرد: برنامه های کنترل و پیشگیری از آسیب‌ها در قالب برنامه‌های درسی مانند مطالعات اجتماعی و دروس موجود در برنامه رسمی مدارس و همچنین فوق برنامه آموزش مهارت‌های اجتماعی اجرایی می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر افزایش نشاط در بین دانش آموزان تاکید کرد و گفت: اجرای برنامه های ورزشی و علمی مختلف در قالب مسابقات و اردوهای تفریحی و با نشاط آنان را در برابر آسیب‌های اجتماعی واکسینه می کند.
وی ادامه داد: در همین راستا طرح آموزش مدیران، معلمان و والدین نیز می‌تواند برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر باشد.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *