شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرهاد کاظمی:

ماشین در لیگ خواهد ماند / در ازای آندو، کاوه را بدهند

سرمربی ماشین سازی گفت: در مقابل آندو ما از استقلال کاوه را می خواهیم.

ماشین در لیگ خواهد ماند / در ازای آندو، کاوه را بدهند
دی ۱۸
۲۳:۳۱ ۱۳۹۵

فرهاد کاظمی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: هنوز تیم ما از لحاظ تاکتیکی به شرایط آرمانی نرسیده است اما شرایطش از لحاظ روحی بهتر شده است. امیدوارم در ادامه بتوانیم با محیا کردن شرایط تیم را هرچه سریعتر از این شرایط بحرانی بیرون بکشیم.
سرمربی سبزقباپوشان افزود:منِ فرهاد کاظمی، به تنهایی نمی توانم به ماشین سازی کمک کنم و نیازمند حمایت اصحاب رسانه و هواداران هستم و در بازی فردا نیز ما چشم به را هواداران و حمایت هایشان از این تیم قدیمی و محبوب، هستیم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تصریح کرد: ما به همه بازیکنان‌مان نیاز داریم و آنها را به تیم دیگری نمی‌دهیم. اما اگر بازیکنی دلش با ماشین‌سازی نباشد لازم نیست هیچ بهانه‌ای بیاورد، چون ما به او اجازه جدایی خواهیم داد. ما در نقل‌وانتقالات بازیکنان مدنظرمان را جذب کردیم و در حال حاضر به دنبال جذب یک مدافع خارجی هستیم. ما در حال حاضر با مشکل کمبود بازیکن نیز مواجه شده‌ایم و اگر کارت بازی شهاب زاهدی و محمد رحمتی صادر شود برای بازی فردا ۱۸ نفرمان تکمیل می‌‌شود.
کاظمی در مورد عملکرد تیم ماشین‌سازی در فصل نقل‌وانتقالات و بازیکنان جدید این تیم گفت: ما سعی کردیم تا جایی که می‌توانیم بازیکن جوان بگیریم. متأسفانه بازیکنان زیر ۲۳ سالی‌ که در تیم حضور داشتند در حد و اندازه‌های لیگ برتر نبودند، اما من همیشه نشان دادم که در جذب بازیکنان جوان و کشف آنها تبحر دارم. بازیکنانی که سال‌های گذشته آنها را از دسته‌های پایین‌تر کشف کردم الان در فوتبال ایران حضور دارند و تبدیل به ستاره شده‌اند. من مطمئنم که این بازیکنان جوان در ماشین‌سازی هم عملکرد خوبی خواهند داشت.
وی در پاسخ به این سوال که انتخاب ماشین‌سازی برایش ریسک بود یا خیر گفت: من به کار خودم باور دارم. در پیکان تیم ما فقط ۵ امتیاز داشت. تیم‌های ذوب آهن و مس و راه آهن هم وضعیت خوبی نداشتند. این تیم از سیاه جامگان پارسال خیلی بالاتر است. خودم دوست دارم که این کار را انجام بدهم و هیچ ترسی ندارم. اگر سه بازی هم باقی مانده بود و فقط باید می بردیم من باز هم قبول می‌کردم و می‌گفتم که هر سه بازی را می‌بریم.
کاظمی در پایان گفت: اگر به این گرایش پیدا کنیم که سه تیم تبریزی داریم و همه باید از بازیکنان بومی استفاده کنند را اصلا قبول ندارم اما این پتانسیل وجود دارد. تراکتورسازی بازیکن بومی دارد. گسترش هم دارد. آنها امکانات هم دارند. ماشین سازی هم می تواند امکانات داشته باشد. هوادار هم که داریم. بهترین فاکتورها را داریم.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *