دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

با همراهی استاندار آذربایجان شرقی و شهردار کلانشهر تبریز صورت گرفت:

بازدید دکتر نوبخت از پروژه ایستگاه متروی میدان ساعت تبریز

آسانیوز:معاون رئیس مجمهور و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور از پروژه قطار شهری تبریز بازدید نمودند

بازدید دکتر نوبخت از پروژه ایستگاه متروی میدان ساعت تبریز
تیر ۲۳
۱۶:۵۷ ۱۳۹۵

دکتر محمدباقر نوبخت در بازدید از پروژه ایستگاه متروی تبریز در میدان ساعت و میدان شهید بهشتی تبریز خاطرنشان کرد: بر اساس جلسه‌ای که پیش از سفر به تبریز داشتیم، انتظار این است که ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر بتوانیم به این پروژه تزریق کرده و مشکلاتی را که در ارتباط با تضامین و اوراق مشارکت به عنوان تامین مالی لازم است، برطرف کنیم.

وی با بیان این‌که تا کنون، بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان توسط دولت و شهرداری در پروژه متروی تبریز سرمایه‌گذاری شده است،  تاکید کرد: پروژه قطار شهری تبریز، تعیّن کاملاً مناسبی در همکاری دولت و شهرداری تبریز به عنوان یک نهاد غیردولتی، برای خدمت به مردم است.

نوبخت  اظهار داشـت: پروژه مترو از جمله همکاری‌های ارزشمند و مشترک شهرداری و دولت است؛ با همین پشتوانه، امیدواریم کارهای اجرایی به گونه‌ای پیش برود که فاز دوم خط ۱ را در هفته دولت آماده کنیم، تا به این ترتیب، تسهیلات بیشتری در اختیار مردم تبریز قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به اهداف سفر خود به شهر تبریز اظهار داشت: انتظار رئیس‌جمهور محترم این است که بنده گزارش مناسبی از پیشرفت برنامه‌های سفر استانی به آذربایجان‌شرقی را ارایه دهم؛ ایشان بسیار مقید هستند که آن‌چه در جریان سفر، توافق شد در موعد مقرر، به ثمر برسد.

گفتنی است در این بازدید استاندار آذربایجان‌شرقی و شهردار تبریز نیز حضور داشتند.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *