دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مربی تراکتورسازی : در بدترین زمان ممکن شکست خوردیم / غفلت کنیم قهرمان نمی شویم

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که این تیم برای قهرمان شدن نباید در بازی‌های خانگی امتیاز از دست بدهد.

مربی تراکتورسازی : در بدترین زمان ممکن شکست خوردیم / غفلت کنیم قهرمان نمی شویم
آذر ۲۷
۲۰:۵۴ ۱۳۹۵


رحمان رضایی در مورد باخت خانگی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: ما در بدترین موقع شکست خوردیم، از این لحاظ که در خانه بازی می‌کردیم و باید حتماً سه امتیاز را می‌گرفتیم. از طرفی پرسپولیس هم شکست خورد و اگر این هفته به پیروزی می‌رسیدیم صدر جدول را هم به دست می‌آوردیم. ما نباید به سادگی در خانه امتیاز از دست بدهیم. قطعاً اگر در بازی‌های خانگی غفلت کنیم قهرمان نمی‌شویم.
وی ادامه داد: برای قهرمان شدن گرفتن امتیازهای خانگی بسیار مهم است، ولی متأسفانه این هفته در خانه شکست خوردیم. بچه‌ها تا حدودی با غرور بازی کردند هر چند که شرایط در نیمه دوم بهتر شد و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم، اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. امیدوارم در بازی آخر در نیم‌فصل اول حتماً برنده شویم تا این باخت را جبران کنیم.
رضایی درباره تقابل تراکتورسازی با نفت و گاز گچساران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: حریف ما تیم‌های لیگ برتری را حذف کرده و مطمئناً این بازی را کاملاً جدی خواهیم گرفت. تمام تلاش ما این است که با شکست دادن این تیم به مرحله نیمه نهایی برویم. در جام حذفی هیچ هدفی جز قهرمان شدن نداریم و رسیدن به این هدف برای ما دور از دسترس نیست.
بر اساس این گزارش
تیم تراکتورسازی تبریزدر چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز سه‌شنبه در گچساران به مصاف تیم نفت و گاز این شهر خواهد رفت. بر این اساس تراکتوری ها روز دوشنبه با پرواز چارتر به گچساران عزیمت می کنند.

تراکتور برای بازی روز سه شنبه سعید آقایی و محسن بنگر را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد و سایر بازیکنان همراه تیم به گچساران سفر خواهند کرد.
دیدار نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی ساعت ۱۴ روز سه شنبه در گچساران برگزار می شود

 

About Author

asanews@j

asanews@j

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *