چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در نه ماهه سال جاری اتفاق افتاد؛

مرگ ۵۴۷ نفر و مصدومیت ۱۲ هزار نفر در حوادث رانندگی آذربایجان شرقی

آسانیوز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر حوادث رانندگی در 9 ماهه امسال 547 نفر کشته و بیش از12 هزار نفر در این استان مصدوم شده اند.

مرگ ۵۴۷ نفر و مصدومیت ۱۲ هزار نفر در حوادث رانندگی آذربایجان شرقی
دی ۲۳
۱۴:۰۷ ۱۳۹۵

بهرام صمدی راد افزود: فوت های ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۹ درصد کاهش یافته است.
وی ادامه داد: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت در استان ۴۴۲ نفر مرد و ۱۰۵نفر زن بودند.
صمدی راد گفت: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با ۳۳۸ نفر در جاده های برون شهری، ۱۴۷ نفر در مسیرهای درون شهری و ۴۲ نفر در جاده های روستایی و ۲۰ نفر در جاده های خارج از استان یا نامعلوم گزارش شده است.
وی افزود: در آذر ماه سال جاری تعداد ۵۴ نفر بر اثر تصادفات رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با سال گذشته پنج نفر کاهش یافته است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان اظهار کرد: در۹ ماهه اول سال جاری تعداد مصدومین حوادث رانندگی ۱۲ هزار و ۶۳۸ نفر بوده که از این تعداد ۳ هزار و ۳۵۷ نفر زن و ۹ هزار و ۲۸۱ نفر مرد بودند.
وی اضافه کرد: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد مصدومین حوادث ترافیکی ۱۲ هزار و ۴۰۷ نفر گزارش شده بود دو درصد افزایش یافته است.
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی افزود: در آذرماه سال جاری یک هزار و ۱۷۶نفر در اثر حوادث راننگی مصدوم شدند که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته حدود ۱۱ درصد افزایش داشته است.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *