چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی:

مشکلات فرهنگی با همگرایی حل می شود

آسانیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی گفت: مشکلات فرهنگی جامعه با همگرایی و تعامل سازنده بین دستگاه های متولی این حوزه حل می شود.

مشکلات فرهنگی با همگرایی حل می شود
آذر ۲۱
۰۹:۳۹ ۱۳۹۵

حجت الاسلام سیدشهاب‌الدین حسینی در گردهمایی روسا و سرپرستان ادارات تبلیغات اسلامی استان، با بیان اینکه یکی از ماموریت های مهم این نهاد توجه به مسایل فرهنگی و اعتقادی است، اظهار کرد: با عقل و خرد جمعی می‌ توان یک مجموعه اثرگذار به وجود آورد.
وی افزود: همه فعالان فرهنگی باید برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری هم قسم و متحد شده و در راستای تحقق شاخص‌های فرهنگی گام بردارند.
حسینی با اشاره به مشکلات مالی و کمبود نیروی انسانی در مجموعه اداره کل تبلیغات اسلامی استان، خواستار هم افزایی نهادهای فرهنگی برای رفع مشکلات موجود شد.
وی با اشاره به افزایش تعداد روحانیون مستقر در روستاهای آذربایجان شرقی، گفت: در حال حاضر تعداد ۵۵ روحانی مستقر در روستاهای محروم برای تبلیغ دین اسلام فعالیت می کنند که تلاش داریم تعداد این روحانیون را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: همه مدیران ادارات تبلیغات اسلامی و مجموعه این سازمان دینی و فرهنگی باید اثرگذاری خود را در جامعه تحکیم کرده و برای تحقق اهداف متعالی انقلاب تلاش کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان ‌شرقی، با اشاره به اهمیت اطلاع ‌رسانی فعالیت‌ های صورت گرفته، خواستار برگزاری دوره آموزشی خبرنویسی برای رابطین خبری شهرستان‌ها شد.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *