شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ | 2017 Saturday 23 September        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

با پشت سر گذاشتن تیم های ایتالیایی بدست آمد؛

نائب قهرمانی شهرداری تبریز در مسابقات کاپ ونیز ایتالیا

آسانیوز:تیم کاتای شهرداری تبریز پس از مدت ها دوری از مسابقات بین المللی، در 25 امین دوره مسابقات کاپ ونیز ایتالیا 2016 توانست به مقام نایب قهرمانی کاتای تیمی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

نائب قهرمانی شهرداری تبریز در مسابقات کاپ ونیز ایتالیا
آبان ۱۶
۰۹:۰۶ ۱۳۹۵

 تیم کاتای شهرداری تبریز با پشت سر گذاشتن تیم های ایتالیایی در دور اول و دوم در فینال مسابقات در مقابل اسپانیا به دلیل طولانی شدن زمان اجرای کاتا و بونکای به مدت ۵ ثانیه بیشتر از حد مجاز شش دقیقه ای قوانین مسابقات در عین شایستگی نتیجه را به اسپانیا واگذار نمود.

 لازم به ذکر است که احتمال می رود با توجه به فضای تمرینی کوچک تیم کاتا در دانشگاه تبریز و از طرفی عدم فرصت مناسب برای مرور فن در تشک اصلی مسابقات کاپ ونیز نبود مربی تیم سعید نیکوخصلت در کنار تیم مشکل زمانبندی مذکور رخ داده است.

 تیم کاتای شهرداری تبریز متشکل از فرزاد محمدخانلو، آرمین روشنی و احد شاهین حدود ۷ سال هست که عناوین درخور توجهی را در میادین بین المللی، آسیایی و جهانی کسب نموده است و ترکیب آن در طول این ۷ سال دست نخورده مانده است که ثبات نفرات تیم و ماندن در کنار هم و حضور طولانی مدت در مسابقات  کاتا یکی از شاخص های موفقیت تیم های بزرگ دنیا به حساب می آید.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *