چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:

هفت هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی به چرخه تولید برمی گردند

آسانیوز: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با احیای هفت هزار و 500 واحد تولیدی در کشور، این واحدهای صنعتی و تولیدی به چرخه تولید بازمی گردند.

هفت هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی به چرخه تولید برمی گردند
آبان ۲۵
۱۰:۰۶ ۱۳۹۵

رضا رحمانی در بازدید از واحدهای فعال تولیدی و صنعتی شهرستان شاهین دژ افزود: برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و احیای واحدهای تولیدی، رفع مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش، تلاش برای رسیدن به رونق اقتصادی و بازگرداندن واحدهای نیمه تمام به مرحله تولید از جمله مهمترین سیاست ها و اقدامات این وزارتخانه است.
وی اظهار کرد: با احتساب واحدهای کشاورزی ۱۶ هزار واحد صنعتی و کشاورزی با ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات دوباره فعال می شوند.

رحمانی همچنین توجه به آموزش و ارتقای واحدهای کوچک را از مهمترین سیاست های این وزارتخانه دانست و گفت: بر این اساس ۱۰۰ هزار نفر را آموزش خواهیم داد.
نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی نیز در این بازدید با بیان اینکه ۴۲۴ طرح در کار گروه ها برای دریافت پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند، افزود: ۶۹ طرح گردشگری نیز در آذربایجان غربی ارایه شده است.

حسین عباسی فرماندار شهرستان شاهین دژ نیز در این بازدید با ارایه گزارش در خصوص آمار واحدهای تولیدی فعال و غیر فعال شهرستان شاهین دژ گفت: ۶۴ واحد تولیدی در سطح شهرستان وجود دارند که ۲۴ واحد آن فعال و ۴۰ واحد نیز راکد و نیمه تمام هستند که بر اساس مصوبات کارگروه رفع موانع تولید تلاش خواهیم کرد تا این واحد ها به چرخه تولید برگردند.

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *