چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Wednesday 13 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

معاون سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

پرداخت تسهیلات ویژه رونق تولید به واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس

آسانیوز: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از پرداخت تسهیلات ویژه رونق تولید به واحدهای صنعتی حاضر در این منطقه خبر داد.

پرداخت تسهیلات ویژه رونق تولید به واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس
دی ۱۶
۱۰:۱۷ ۱۳۹۵

ابراهیم باقرزاده ضمن اعلام این خبر افزود: همسو با سیاست های حمایتی دولت تدبیر و امید تسهیلات ویژه رونق تولید برای شرکت های صنعتی فعال، راکد، غیرفعال و در حال احداث بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی پرداخت شد.

وی افزود: بعد از ابلاغ مصوبه و ثبت نام شرکت های تولیدی و صنعتی، پرونده ها در کمیته ارزیابی تشکیل و بررسی شد. در قالب این طرح ۶۱ شرکت فعال و در حال احداث منطقه آزاد ارس با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی برای دریافت تسهیلات ۸۳۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی به بانک معرفی شدند.

باقرزاده با بیان اینکه بودجه حمایتی از سرمایه گذاران در آذربایجان شرقی هفت هزار میلیارد ریال و سهم منطقه آزاد ارس از این میزان ۱۲ درصد است که ۴۵ درصد مبلغ حمایتی ارس به شرکت های صادراتی و ۲۵ درصد نیز به شرکت های فن آور و بقیه به سایر شرکت های این منطقه اختصاص پیدا کرد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در پایان خاطر نشان کرد: از بین سه هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی ثبت نام کرده در آذربایجان شرقی ۷۰ واحد مربوط به ارس بود که با بررسی های بعمل آمده ۶۱ واحد برای اخذ وام به بانک ها معرفی شده و در مراحل اخذ وام قرار دارند.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *