دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی خبرداد:

کاهش ۲۶ درصدی تعداد پرونده تشکیل شده در حوزه قاچاق در شش ماهه اول سال جاری

آسانیوز:مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی از کاهش 26 درصدی تعداد پرونده تشکیل شده در حوزه قاچاق در شش ماه گذشته خبرداد و گفت: تعداد خودروهای توقیفی 21 درصد افزایش یافته است، ضمن اینکه شاهد کاهش 19 درصدی تعداد متهمین دستگیر شده در حوزه قاچاق هستیم.

کاهش ۲۶ درصدی تعداد پرونده تشکیل شده در حوزه قاچاق در شش ماهه اول سال جاری
آذر ۰۱
۲۲:۳۰ ۱۳۹۵

جهانگیر اسکندرزاده عصر امروز در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالا و ارزی با حضور برخی از مدیران و کارشناسان ستاد مرکزی را در سال جاری تشکیل دادیم، اظهار داشت: پس از آموزش‌های لازم از انبار سازمان اموال تملیکی استان و منطقه آزاد ارس بازدید شد و تمهیدات مبارزه با قاچاق بررسی شد.

وی به بازدید از واحدهای تولیدی مصنوعات طلا و جواهر استان اشاره کرد و گفت: برخی اصناف دیگر هم در مورد قاچاق مورد بازرسی قرار گرفت که برای اجرای قانون جهت اقلام مکشوفه آموزش‌های لازم ارائه شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۸۴ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: در شش ماهه نخست امسال نیز ۲۴۸ میلیارد تومان کشف شده که ارزش ریالی آن ۳۴ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به

اسکندرزاده تصریح کرد: آمار ارائه شده نشان می‌دهد که مبارزه با قاچاق کالا هدفمندتر شده است چراکه تعداد دستگیری‌ها کاهش یافته ولی رقم کشفیات به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در پایان، مبارزه با قاچاق کالا در بازار گوشی و موبایل را یادآور شد و گفت: بیش از ۹۰ درصد موبایل موجود در بازار قاچاق است لذا باید شیوه نامه دقیقی برای مبارزه با قاچاق ارائه شود تا در سطح عرضه و مبارزه با دوگانگی و مشکل مواجه نشویم.

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *