دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیر کل آموزش و پرورش استان خبر داد:

کسب رتبه اولین دیگر کشوری توسط تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجانشرقی

آسانیوز:جعفر پاشایی در جمع کارشناسان تعاون و امور رفاهی نواحی و مناطق استان گفت: گامهای ارزشمندی در حوزه رفاه و تعاون برای رضایتمندی فرهنگیان برداشته شده بطوریکه آموزش و پرورش استان در این راستا موفق به کسب رتبه اول کشوری در حوزه تعاون و امور رفاهی فرهنگیان گردیده است.

کسب رتبه اولین دیگر کشوری توسط تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجانشرقی
آذر ۲۴
۱۶:۳۵ ۱۳۹۵

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به سیاست گذاری حضور ۱۰ درصدی فرهنگیان در ایام مسافرتهای تابستانی توسط استاندار محترم،  افزود: با ایجاد تسهیلات و امکانات شایان توجه در استان امسال ما شاهد حضور بیش از ۲۵۰ هزار میهمان در ایام تعطیلات تابستان بودیم.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان  با اشاره به رویکرد مجموعه در سال جاری، تصریح کرد: امسال در سه رویکرد مد نظر مجموعه، دانش آموز، اولیاء و تکریم فرهنگیان قرار دارند و توجه به تکریم معلمان مهمترین این بحث می باشد.   

پاشایی با بیان اینکه معلم نکته کلیدی تحقق اهداف دستگاه تعلیم و تربیت است، اظهار کرد: بدون توجه به معلم و آرامش خاطر ایشان نخواهیم توانست به کیفیت آموزش و پرورش دست یابیم.

این مقام مسئول در استان آذربایجانشرقی خاطر نشان ساخت: مسئولین این حوزه می توانند در اجرایی نمودن و عملیاتی کردن موضوع رضایتمندی همکاران نقش اول را ایفاء نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ارائه  مطلوب خدمات رفاهی و تسهیلاتی ، بیمه ای و … را  از گامهای بسیار مهم رضایتمندی همکاران عنوان کرد.

جعفر پاشایی با اشاره به شرایط مالی کنونی در کشور، اذعان داشت:  علیرغم تنگناهای مالی کارهای بزرگی از جمله افتتاح باشگاه، خانه های معلم و مرکز تکریم در نواحی و مناطق استان انجام پذیرفته است.

وی همت، اراده و برنامه ریزی را از عوامل و ابزارهای مهم انجام امور عنوان کرد و افزود: قطعا اگر این عناصر را به کار گیریم با وجود تنگناهای مالی اخیر، کارهای بزرگی را انجام  خواهیم داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: یکی از کارهای برجسته در این حوزه بحث اسکان فرهنگیان می باشد و انتظار و تاکید بر توزیع عادلانه امکانات با اولویت معلمان و همکاران است.

 پاشایی با تاکید بر نظارت بر کار تعاونیها گفت: تعاونی ها بخش های جدا از مجموعه نیستند و ضرورت دارد که به منظور جلوگیری از نارسایی ها نظارت مستمر بر این بخشها انجام پذیرد.

وی ضمن تاکید بر شفاف سازی امور مالی و رعایت مقررات، پیگیری عملیات ساختمانی پروژه های رفاهی و همچنین نوآوری و ابتکار رفاهی در مجموعه را خواستار شد.

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *