دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی:

«گمشده» منتشر شد

آسانیوز: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از تولید و انتشار کتاب « گمشده»، روایت تصویری از جغرافیای دفاع مقدس توسط حوزه هنری استان خبر داد.

«گمشده» منتشر شد
دی ۱۵
۰۹:۲۰ ۱۳۹۵

حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: کتاب « گمشده»، روایت تصویری از جغرافیای دفاع مقدس، حاوی تصاویری است که صابر قاضی طی سفرهای خود در اردوهای « راهیان نور» ثبت نموده است.

وی افزود: کتاب فوق توسط انتشارات سوره مهر وابسته به حوزه هنری در ۸۴ صفحه و در شمارگان یک هزار جلد در موضوع جغرافیای دفاع مقدس چاپ و منتشر شده است.

میلانی، هشت سال دفاع مقدس را آینه تمام نمای قامت استوار ملت ایران عنوان نمود، ادامه داد: امروز این گنجینه بزرگ ذخایر ایمان و اخلاص، شهادت و شجاعت، ایثار و فداکاری با تمام ارزش و عظمتش به کشور ما ارزانی شده است.

وی اضافه نمود: بر ماست که با دقت هر چه بیشتر گنجهای گرانبهای این معدن عظیم را استخراج نموده و آینده ایران اسلامی را با عزت و اقتدار رقم زنیم.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: کتاب فوق مجموعه ای از عکس ها و تصاویر صابر قاضی از عکاسان حوزه هنری استان می باشد که در طول سالیان اخیر به جغرافیای مقدس هشت سال جنگ تحمیلی سفر داشته است.

میلانی اظهار امیدواری کرد تا کتاب گمشده در راستای شناساندن سفر معنوی راهیان نور گامهای موثری بردارد با توجه به اینکه تا کنون کتابی در این زمینه منتشر نشده بود.

گفتنی است، صابر قاضی متولد ۱۳۶۱ و از عکاسان فعال این رشته می باشد و در چندین جشنواره داخلی و خارجی دارای مقام می باشد.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *