دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | 2017 Monday 11 December        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت:

تحقق اصلاح جامعه و خنثی سازی تهدیدات بیگانگان زیر سایه قرآن و توجه به ارزشهای دینی

آسانیوز: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از برگزیدگان کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان آذربایجان شرقی با بیان اینکه اصلاح جامعه و خنثی سازی تهدیدات بیگانگان زیر سایه قرآن و توجه به ارزشهای دینی محقق خواهد شد، از دانش آموزان خواست تا با عمل به این مسائل و دوری از رذایل اخلاقی در جهت اصلاح جامعه خود بکوشند.

تحقق اصلاح جامعه و خنثی سازی تهدیدات بیگانگان زیر سایه قرآن و توجه به ارزشهای دینی
آذر ۲۲
۲۲:۵۳ ۱۳۹۵

آیت الله محسن مجتهد شبستری  ضمن تبریک هفته وحدت، دانش آموزان قرآنی را الگویی برای سایر دانش آموزان دانست و اظهار کرد: دانش آموزان باید عمل به آموزهای دینی و قرآنی را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهند و با عمل به این آموزه ها حرکت در مکتب نبوی و جعفری را پیش بگیرند.
وی با اشاره به ماندگاری درسهای قرآنی، بر توجه به مفاهیم قرآن و محتوای نهج البلاغه و صحیفه سجادیه تاکید کرد و افزود: معرفی اسلام ناب محمدی و کتابهای مذهبی به دانش آموزان باید در صد برنامه های آموزش و پرورش قرار گیرد تا مانع تحریف اسلام و ارزشهای اسلامی شده و توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کنیم.
امام جمعه موقت تبریز ضمن تقدیر از اقدامات عالی آموزش و پرورش استان نسبت به مسائل دینی و قرآنی، گفت: خوشحالیم که دانش آموزان در حین تحصیل با قرآن و معارف نیز انس دارند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه تبریز به شهر اولین ها در کشور مطرح است، تاکید کرد: تبریز امروز هم باید به‌جای ساز و آواز، در موضوعات قرآنی و فرهنگی به‌عنوان شهر اولین‌ها مطرح باشد.

آیت الله شبستری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه پیگیری حقوق های نجومی به جایی نرسیده، تصریح کرد: عده ای با رسیدگی نکردن به این موضوع آبروی دین و نظام را زیر سوال بردند.وی یادآور شد: درحالی که برخی به نان شب محتاج هستند، عده ای آمار دریافت کنندگان حقوق های نجومی را کم و زیاد می کنند.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

۰ دیدگاه

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دوست دارید دیدگاه خودتون رو به اشتراک بزارید؟

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *