جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی:

شهریه مدارس غیردولتی اول خرداد اعلام می شود

آساخبر: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: جزئیات و الگوی تعیین شهریه مدارس غیر دولتی اول خرداد ماه به تمامی مدارس اعلام می شود.

شهریه مدارس غیردولتی اول خرداد اعلام می شود
اردیبهشت ۲۴
۲۰:۴۹ ۱۳۹۷

مجتبی زینی وند روز دوشنبه در حاشیه مراسم برگزاری مرحله پایانی انتخابات فرهنگیان در هیات امنای صندوق ذخیره در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در تعیین الگوی شهریه ۱۳ آیتم در نظر گرفته شده است،یادآور شد:با درنظر گرفتن وضعیت و درجه مدارس غیردولتی، شهریه مدارس متفاوت خواهد بود.
وی بیان داشت:در تعیین الگوی شهریه مراحلی چون ورود اطلاعات موسسان، بررسی صحت و سقم اطلاعات، تائید شورای نظارت و سیاستگذاری و پایش اطلاعات در سازمان مدارس غیردولتی انجام می شود که اکنون این مراحل در نیمی از استان ها صورت گرفته است.
زینی وند درباره پیش ثبت نام مدارس غیردولتی بیان کرد: این کار در مدارس غیر قانونی نیست اما باید شرط دریافت نکردن مبلغ شهریه بیشتر از سال گذشته رعایت شود و موعد پرداخت زمان چک نیز از ۳۱خرداد رعایت شود.
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی درباره شرایط حضور دانش آموزان در مدارس غیردولتی با توجه به حذف آزمون اظهار کرد: براساس تصمیم شورای سیاستگذاری، پذیرش دانش آموزان بر مبنای پرونده تحصیلی، تربیتی و مصاحبه انجام خواهد شد.
معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همچنین در مدارسی که تخلف شهریه گزارش و محرز شود ناظر مقیم در این مدارس تا پایان ثبت نام مستقر شده و بر روند ثبت نام و دریافت شهریه نظارت می کنند.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *