جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

کشاورزی پایدار با حفظ محیط زیست مقدور و میسراست

آساخبر: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: کشاورزی پایدار با حفظ محیط زیست مقدور و میسر است.

کشاورزی پایدار با حفظ محیط زیست مقدور و میسراست
اردیبهشت ۲۵
۱۲:۵۶ ۱۳۹۷

اکبر فتحی در جلسه پهنه بندی که در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اسکو برگزار شد، ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و با بیان این مطلب افزود: در ماه میهمانی خدا با روحیه کاری مضاعف در خدمت جامعه بزرگ کشاورزی و دامپروری استان خواهیم بود.

وی با اشاره به این که ۵۰ درصد اعتبارات اشتغال پایدار، خاص بخش کشاورزی است، گفت: اگر بررسی دقیق کارشناسی تقاضاهای بهره برداران با رویکرد جذب اعتبار انجام گیرد، در آن صورت هیچ معرفی از طرف سازمان جهادکشاورزی اعاده نمی شود بلکه مصوب و پرداخت می شود.

فتحی ادامه داد: سازمان جهادکشاورزی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال روزه داران محترم در تامین مواد پروتئینی گوشت قرمز، سفید مرغ و تخم مرغ و روغن و شکر آمادگی کامل دارد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تاکید کرد: اصلاح الگوی کشت حوزه دریاچه بایستی در بخش دام هم تسری پیدا کند و الگوی دام مقاوم از جمله پرورش شتر ترویج بیشتری داشته باشد.

فتحی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: کمیته رفع تداخلات اراضی کشاورزان فرصت خوبی برای تسهیل سرمایه گذاری در بخش کشاورزی است.

گفتنی است بعد از اتمام این جلسه ، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با همراهی دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو و معاونین سازمان از کارخانه صنایع شیر سوتچی لر و طرح های اصلاح الگوی کشت باغات پسته و مزارع کلزا در روستای زین الحاجیلو بخش ایلخچی بازدید کردند.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *