جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس شورای اسلامی شهر کنگان:

تنوع گیاهی و طراحی‌های متفاوت از ویژگی‌های فضای سبز تبریز است

آساخبر: رئیس شورای اسلامی شهر کنگان گفت: تنوع گونه‌های گیاهی و طراحی‌های فضاهای سبز تبریز بسیار چشمگیر است.

تنوع گیاهی و طراحی‌های متفاوت از ویژگی‌های فضای سبز تبریز است
اردیبهشت ۲۵
۱۳:۱۵ ۱۳۹۷

نادر احمدی در سفر به تبریز جهت بازدید از فضای سبز این کلانشهر با تاکید بر این موضوع اظهار داشت: تنوع گونه های گیاهی، طرح ها و فضاهای مرده ای که از آنها به عنوان فضای سبز و تبدیل به یک فضای قابل استفاده شده در تبریز بسیار مورد توجه است.

احمدی با تاکید بر اینکه فضای سبز تبریز را بسیار خوب دیدیم، افزود: شهر تبریز با توجه به مدیریت، سابقه و پیشینه مدیریتی آن، قطعا متفاوت تر از سایر کلانشهرهاست و در بحث برنامه‌ریزی و طراحی فضای سبز بسیار خوب عمل کرده است.

وی ادامه داد: ما از شهری جنوبی به تبریز آمده ایم. شهری که ما هستیم شاید از لحاظ فضای سبز نسبت به تبریز خیلی ضعیف باشد و تبریز با توجه به اقلیم مطلوب با بارندگی های خوب ، مطمئنا فضای سبز متنوع‌تری نسبت به جنوب کشور دارد.

رئیس شورای شهر کنگان خاطرنشان کرد: در فضای سبز تبریز به خوبی مشهود است از فضاهایی موجود و قابل استفاده به نحو احسن استفاده کرده اند.

احمدی یادآور شد: در گزارشی که امروز دکتر مدبر ارائه دادند عنوان شد که ارتباطات و هماهنگی هایی خوبی با اداره کل منابع طبیعی داشته اند که نشان می دهد برنامه ریزی ها، افکار و ایده های بسیار خوبی برای توسعه فضای سبز تبریز وجود دارد.

وی افزود: در کنار فضای سبز، مبلمان شهری اطراف فضای سبز نیز برای ما جای تجربه آموزی دارد . امیدوارم بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم تا برای شهرمان هم مفید واقع شود.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *