جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرماندار هشترود بیان کرد؛

روابط عمومی‌ها انتقادها را بدون سانسور به مدیران انتقال دهند

آساخبر: فرماندار هشترود با بیان اینکه روابط عمومی‌ها نباید باب میل خود عمل کنند گفت: روابط عمومی‌‎ها باید درخواست‌ها و انتقادات مردم را به درستی و بدون سانسور به مدیران بالادست انتقال دهند.

روابط عمومی‌ها انتقادها را بدون سانسور به مدیران انتقال دهند
اردیبهشت ۲۵
۲۰:۵۳ ۱۳۹۷

امین امینیان روز سه شبنه در همایش روابط عمومی‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در هشترود برگزار شده بود افزود: روابط عمومی‌ها پلی میان مردم و مسئولان هستند و برای آنکه رسالت خود را به درستی انجام دهند باید از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در مسیر درست خود استفاده کنند.

وی اضافه کرد: اگر ارتباطات نبود جوامع بشری تشکیل نمی‌شد دنیای کنونی تحت تاثیر ارتباطات است و این مقوله پویا هر ثانیه در حال تغییر و به روز شدن است.

وی خاطر نشان کرد: رشد روز افزون ارتباطات در دنیای کنونی یکی از مولفه‌های اصلی رشد توسعه در کشورها هست و ما نیز برای آنکه از این قافله عقب نمانیم باید خود را به علم روز ارتباطات مسلح کنیم.

امینیان گفت: متاسفانه در عرصه ارتباطات رشد و توسعه چندانی نداشته‌ایم و به جایگاه اصلی دست نیافته‌ایم و این در حالی است که حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات یکی از عوامل درآمد زا برای کشورها تبدیل شده است

فرماندار هشترود گفت: متاسفانه از ۸۰ اداره مستقر در هشترود تنها چهار اداره روابط عمومی فعال دارند و این نیاز به بازنگری دارد.

امام جمعه هشترود نیز در این همایش گفت: روابط عمومی‌ها و خبرنگاران نگاه و وجدان بیدار جامعه هستند و نباید در انجام کار خود غرض‌‍ورزی کنند.

علی رحیمی از روابط عمومی‌ها خواست تا با خبرنگاران که در ارتباط مستقیم با مردم هستند ارتباط تنگاتنگ داشته باشند.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *