جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

بهتاج: برای تحقق شعار سال باید تولید کننده داخلی را به رفع معایب ترغیب کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در خصوص حمایت از کالای ایرانی گفت: مصرف کننده و تولید کننده باید از نظر کمی و کیفی مکمل یکدیگر شوند.

بهتاج: برای تحقق شعار سال باید تولید کننده داخلی را به رفع معایب ترغیب کنیم
اردیبهشت ۲۶
۱۳:۱۸ ۱۳۹۷

به گزارش آسا خبر، ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای حمایت از کالای ایرانی پس از اعلام شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در تمامی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت، گفت: در اداره کل آذربایجان شرقی نیز بسترهایی که می توان در آن این شعار را محقق کرد شناسایی کردیم.

وی تصریح کرد: در گام نخست خرید کالای صد در صد ایرانی برای برطرف کردن نیاز های هیئت های ورزشی را در دستور کار قرار دادیم. سپس برای تجهیز تیم های استانی و سالن های ورزشی استان برنامه ریزی کردیم که ازین پس از محصولات داخلی بهره بگیریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای تحقق کامل این شعار باید همه مردم دست به دست هم دهند گفت: با ادارات کل شهرستان های استان نیز در این رابطه به گفتگو و تبادل نظر پرداخته ایم تا راه های افزایش انگیزه برای تولید کنندگان داخلی را پیدا کنیم و موجب شویم تا آنها برای افزایش کیفیت محصولات و تولیدات خود انگیزه بیشتری پیدا کنند.

بهتاج با تاکید بر اینکه ملزومات ورزشی مورد استفاده ملی پوشان و ورزشکاران کشور باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد افزود: با اندیشمندان و اهالی ورزش در سطح استان نشست های همفکری را برگزار کردیم تا با آسیب شناسی کالاهای موجود ، تولید کننده را به رفع معایب ترقیب کنیم.

وی با اعلام اینکه به زودی نشست هایی را میان مصرف کنندگان و تولید کنندگان کالاهای ورزشی مانند تاتامی و ملزومات بدنسازی که بیشترین استفاده را در سطح استان دارند برگزار می کنیم تا دو طرف بتوانند از نظر کمی و کیفی مکمل یکدیگر شوند گفت : اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از تمامی ظرفیتهای موجود برای حمایت از کالای داخلی استفاده می کند.

 

برچسب ها

About Author

asanews@sa

asanews@sa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *