جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Friday 27 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

داستان عجیب گل محمدی؛ از مذاکره با نفت تا تردید برای حضور در تراکتور!

سرمربی جدید تراکتورسازی هنوز برای شروع کار در این تیم دودل است.

داستان عجیب گل محمدی؛ از مذاکره با نفت تا تردید برای حضور در تراکتور!
خرداد ۲۵
۱۸:۰۸ ۱۳۹۶

به گزارش آسا خبر، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با توجه به شرایط موجود در این تیم برای حضور در تبریز با تردید مواجه شده است. این سرمربی که در زمان توافق با مسئولان تیم تراکتورسازی از آنها قول گرفته بود که تمامی ستاره های فصل گذشته تیم قراردادهایشان را تمدید خواهند کرد، اینک با شرایطی متفاوت روبرو شده است. سعید آقایی روز گذشته سر از سپاهان درآورد و تکلیف بازیکنانی چون شفیعی، ایرانپوریان، عشوری و ابراهیمی نیز هنوز مشخص نیست.

با رفتن آقایی و محرومیت تراکتور از خرید بازیکن جدید، پر کردن جای خالی وی یک دغدغه بزرگ برای تراکتوری هاست و رفتن هر یک از بازیکنانی که در بالا اسم شان ذکر شد، دغدغه های دیگری هستند که ذهن یحیی را پر کرده اند. از سویی دیگر هنوز تکلیف دروازه تراکتورسازی مشخص نیست و طبق شواهد به نظر نمی رسد که سایپا به حضور اخباری در تراکتورسازی رضایت دهد. در چنین شرایطی و در حالی که روز شنبه تراکتوری ها استارت تمرینات خود را برای فصل آینده خواهند زد، یحیی گل محمدی هنوز برای حضور در تبریز و هدایت سرخ پوشان دو دل بوده و با تردید مواجه شده است.

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که طبق شنیده ها از منابع آگاه، یحیی گل محمدی اخیرا مذاکره ای نیز با مسئولان تیم نفت تهران داشته است.

 

About Author

asanews@sa

asanews@sa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *