جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Friday 27 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رقم قرارداد نجومی آقایی فاش شد

مدافع سابق تراکتورسازی با سپاهان قرارداد میلیاردی عقد کرده است.

رقم قرارداد نجومی آقایی فاش شد
تیر ۰۲
۰۱:۲۵ ۱۳۹۶

به گزارش آسا خبر، سعید آقایی که گفته می شد با قرادادی نجومی راهی سپاهان شده با دریافت مبلغ ۴ میلیارد تومان برای سه سال به عضویت تیم اصفهانی در آمده که مبلغ قابل توجهی در لیگ برتر فوتبال ایران برای یک بازیکن در این سطح می باشد.

گفته می شود که سعید آقایی پس از اینکه تراکتورسازان نتوانستند خواسته های مالی اش را براورده کنند راهی اصفهان شده و با سپاهان قرارداد امضا کرد.

 

About Author

asanews@sa

asanews@sa

اخبار مشابه

3 پاسخ به “رقم قرارداد نجومی آقایی فاش شد”

  1. dada_qorqud گفت:

    این چه رقم معقولیه؟ کجا این رقم معقوله ؟ آخه باز یه رقم بزرگی بود باز یه چیزی. هرچند برای خود فروشی رقم زیاد اهمیت نداره. حبیب گردانی از تراکتور به تیم ملی رسید از سپاهان به نابودی. مطمئنم سعید هم به روزگار اون دچار میشه. سعید آقایی یادش رفته ک با اعتماد تونی و تشویق های هوادارا شده آقایی، تا چند وقت پیش حتی بازی هم بهش نمیرسید. حتی پست تخصصیش هم دفاع نبود. با تیز هوشی تونی و اعتماد ایشون و صد البته تشویق های بی امان هوادارا شده سعید آقایی حالا برا ما شده بازیکن. انشااله گذر زمان جواب این بی حرمتی رو خواهد داد.

  2. فرهاد گفت:

    قایان شفیعی و آقایی بدونن اگر امروز بازیکن شدن به این دلیله که تونی و خطیبی رو خودشون ریسک کردن و به اینا بازی دادن و هزینشو تراختور داد که به خاطر بی تجربگی اینا تیم تو آسیا ولیگ نتیجه نگرف. حالا اینا حاضر نشدن تو این تیم که من میدونم این فصل اگه هوادارا وقت بدن خوب نتیجه میگیره بازی کنن.تراختور جای بازیکن بی معرفت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *