جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Friday 27 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

اولتیماتوم بی اولتیماتوم؛ ستاره ای که نفس یحیی را گرم کرد

حضور مدافع راست تراکتورسازی در تمرینات یک اتفاق مثبت برای سرمربی این تیم بود.

اولتیماتوم بی اولتیماتوم؛ ستاره ای که نفس یحیی را گرم کرد
تیر ۰۵
۲۱:۵۶ ۱۳۹۶

به گزارش آسا خبر، شرایط ویژه تیم تراکتورسازی تبریز در بازار نقل و انتقالات کار یحیی گل محمدی، سرمربی جدید این تیم را بسیار سخت کرده است. گل محمدی اما خیلی زود نشان داد که برای رفع جاهای خالی تیمش به هیچ کس باج نمی دهد، وی به آمد و رفتن های چندین و چند باره خالد شفیعی واکنش نشان داده و اعلام کرد که دیگر او را نمی خواهد. این تصمیم یحیی جو تیم را به یک باره از این رو به آن رو کرد و حساب کار دست بسیاری از بازیکنان آمد که سرمربی تیم با کسی شوخی ندارد!

در این میان محمد ایرانپوریان بازیکنی بود که خیلی دیر به جمع تراکتوری ها پیوست اما تاخیر به وجود آمده در این مورد چندان حاشیه ساز نبود و ایرانپوریان با توجه به خصوصیت اخلاقی که دارد کاملا بی سر و صدا بود و برخلاف خالد زیاد اهل مصاحبه و گله کردن نبود. ایرانپوریان شاید مذاکراتی هم با تیم های دیگر داشت اما کاملا هوشمندانه و بدون ایجاد حساسیت در نهایت در تمرینات تیمش حضور یافت تا خیال یحیی حداقل از بابت وی راحت شود.

زدن قید خالد برای یحیی کار چندان آسانی نبود اما این مربی آن را انجام داد تا اقتدار خود را به نمایش بگذارد ولی اگر اتفاق مشابهی نیز در قبال ایرانپوریان رخ می داد اوضاع دیگر خیلی برای گل محمدی و تیمش دشوار می شد و اینک یحیی بسیار خوشحال است که ایرانپوریان بدون حرف و حدیث در جمع هم تیمی هایش حضور یافت تا نیاز به تکرار اولتیماتومی دیگر نباشد!

 

About Author

asanews@sa

asanews@sa

اخبار مشابه

یک پاسخ به “اولتیماتوم بی اولتیماتوم؛ ستاره ای که نفس یحیی را گرم کرد”

  1. * گفت:

    آقا این مطالب چرت رو چرا مینویسید . ایرانپوریان همان هفته های اول تمدید کرد و بخاطر مصدومیت مجبور به استراخت بود .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *