سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

شهردار منتخب تبریز:

تکمیل ۳ طرح زیرساختی تبریز ۲۰۱۸ اولویت عمرانی شهرداری است

آساخبر: شهردار منتخب تبریز گفت: تکمیل 3 طرح زیرساختی تبریز 2018 شامل میدان آذربایجان، مقبره الشعرا و مرکز همایش های بین المللی اولویت عمرانی این شهرداری است.

تکمیل ۳ طرح زیرساختی تبریز ۲۰۱۸ اولویت عمرانی شهرداری است
مهر ۱۸
۱۱:۰۶ ۱۳۹۶

ایرج شهین باهر، روز سه شنبه در بازدید از طرح میدان آذربایجان افزود: مطابق تاکیدهای اعضای شورای اسلامی تبریز تلاش می شود این طرح ها که تاثیر مستقیم در مباحث ترافیکی، فرهنگی و گردشگری تبریز ۲۰۱۸ دارد با شتاب و تمرکز بیشتری اجرا و تکمیل شود.
وی اظهار کرد: در آستانه فصل سرما باید تمام امکانات و منابع خود را صرف مدیریت مطلوب زمان کرده و این طرح ها را با شتاب بیشتری به نقطه مطلوب هدایت کنیم و تا تکمیل این طرح ها پروژه‌ کلان دیگری در این شهر آغاز نخواهد شد.
شهردار منتخب تبریز یادآوری کرد: با تلاش‌ عوامل اجرایی پروژه میدان آذربایجان پیشرفت‌های خوبی داشته و این تلاش‌ها باید در کمترین زمان کارکرد ترافیکی پروژه را با اولویت مسیر ‘آذربایجان به پاسداران’ محقق کند.
شهین باهر ادامه داد: پیشرفت فیزیکی‌ باید معطوف اولویت‌ ترافیکی طرح شود و طرح‌های جنبی، زیباسازی و نورپردازی پروژه در اولویت دوم مدنظر قرار گیرد.
وی با بیان این‌که مهم‌ترین انتظار شهروندان از پروژه آذربایجان مربوط به نقش ترافیکی میدان است، گفت: به محض فراهم شدن امکان تردد، پروژه باید بدون فوت وقت و بدون تشریفات بی‌مورد در خدمت بهره‌برداری عمومی قرار گیرد.
شهردار منتخب تبریز اظهار کرد: مقبره‌الشعرا به عنوان پروژه هویتی شهر و مرکز همایش‌های بین‌المللی به عنوان یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های میزبانی‌های ملی و بین‌المللی تبریز مطرح بوده و هر دو از نظر فرهنگی و اجتماعی نقش تعیین‌کننده در محتوای برنامه‌های گردشگری دارد بنابر این باید با جدیت و پشتیبانی قوی‌تری استمرار یابد.
ایرج شهین باهر با کسب ۷ رای از مجموع ۱۳ رای اعضای شورای اسلامی این شهر به عنوان پنجاه و ششمین شهردار تبریز انتخاب شده است.
کلان شهر ۱.۸ میلیون نفری تبریز دارای ۱۲ منطقه شهرداری است.

اخبار مشابه

یک پاسخ به “تکمیل ۳ طرح زیرساختی تبریز ۲۰۱۸ اولویت عمرانی شهرداری است”

  1. داود دائمی گفت:

    تبریز 10 منطقه شهرداری داره نه دوازده تا . دو تا حذف و ادغام شدن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *