چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Wednesday 25 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس جمعیت زنان فرهیخته کشور:

خروجی جلسات جمعیت زنان فرهیخته، باید ایده و فکر نو باشد

آساخبر: رئیس جمعیت زنان فرهیخته کشور، بر ضرورت تولید ایده و فکر نو در جلسات جمعیت زنان فرهیخته تاکید کرد.

خروجی جلسات جمعیت زنان فرهیخته، باید ایده و فکر نو باشد
آذر ۲۵
۲۰:۲۳ ۱۳۹۶

نسرین پیرسمساری در جلسه جمعیت زنان فرهیخته آذربایجان شرقی، عنوان کرد: جایگاه‌های اعضای این جمعیت و نیز اهداف جمعی‌مان مشخص شده است و انتظار می‌رود از این پس شاهد خروجی جلسات باشیم.

وی ادامه داد: البته خروجی جلسات ما نباید صرفا برگزاری همایش باشد، بلکه صرف ارائه ایده و فکر می‌تواند بهترین خروجی این جلسات باشد چراکه اکثر جلسات ما در بحث ایده‌پردازی برگزار می‌شوند.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته کشور، خبر داد: قرار است در آینده‌ای نزدیک جمعیت زنان فرهیخته کشور با رهبر معظم انقلاب دیداری داشته باشند و باید سعی کنیم عملکرد خوب و شایسته‌ای از خود در آن دیدار ارائه دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جمعیت زنان فرهیخته جلسات خصوصی زیادی با نمایندگان مجلس و مسئولان ادارات مختلف داشته‌اند، بیان کرد: جمعیت زنان فرهیخته امروز ظرفیت خوبی است که اگر حفظ شود، می‌تواند به عنوان هیئت اندیشه‌ورز در حوزه آسیب‌های اجتماعی فعالیت کند.

پیرسمساری در پایان با تقدیر از حمایت‌های مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، اعلام کرد: هدف ما این است که بتوانیم جمعیت‌های بیش‌تری در سراسر کشور تشکیل بدهیم و از این طریق کم‌کم جمعیت زنان فرهیخته را در دل کشورمان قرار دهیم.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *