شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس هیأت تکواندوی آذربایجان شرقی:

راه اندازی کمیته های بازاریابی و استعدادیابی در رشته تکواندو

آساخبر: رئیس هیأت تکواندوی آذربایجان شرقی گفت: رشته تکواندو از پرافتخارترین رشته های ورزشی استان به شمار می رود که با کسب 70 مدال طلای مسابقات کشوری و آسیایی و جهانی و یک مدال برنز مسابقات المپیک جایگاه درخشانی دارد.

راه اندازی کمیته های بازاریابی و استعدادیابی در رشته تکواندو
دی ۰۹
۱۶:۲۶ ۱۳۹۶

جعفر رنجبرپور افزود: متأسفانه نسبت به مقام های کسب شده توسط تکواندوکاران استان به خود ورزشکاران و رشته تکواندو بهای لازم داده نشده است.

رنجبرپور گفت: رشته تکواندو نسبت به سایر رشته های ورزشی از ویژگی خاصی برخوردار است که از آن جمله می توان به بالا بودن سواد و علم تکواندوکاران و مربیان این رشته ورزشی اشاره کرد؛ همچنین تکواندو جزو رشته هایی است که به صورت آکادمیک تدریس می شود و حتی در ایران و شهر تهران اخیرا رشته تکواندو در دانشگاه تدریس می شود و مدرک فوق دیپلم به فارغ التحصیلان این رشته اعطا می شود.

وی ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ تکواندوی آذربایجان شرقی، کمیته های جدید فرهنگی، بازاریابی، استعدادیابی و کمیته شهرستان ها را راه اندازی کردیم و حتی ادغام چندین ساله هیت تکواندو استان با هیات تکواندو شهرستان تبریز را را به هم زدیم و این دو را از هم تفکیک کردیم، زیرا بیشتر مشکلات هیات تکواندو استان ناشی از این بود.

رئیس هیأت تکواندوی آذربایجان شرقی از نبود اسپانسر به عنوان یکی از مشکلات ورزش تکواندو در استان نام برد و گفت: برای رفع این مشکل باید برای افزایش تعداد تکواندوکاران به عنوان شاخص دریافت بودجه از فدراسیون تلاش کرد، زیرا اختصاص بودجه به استان ها بر اساس تعداد ورزشکاران این رشته انجام می شود؛ بر این اساس بدیهی است که بودجه استان تهران با ۵۷ هزار تکواندوکار با آذربایجان شرقی با بیش از پنج هزار تکواندوکار یکسان نباشد.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *