شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

مدیرکل اداره کار آذربایجان شرقی:

کاهش نرخ بیکاری در استان

آساخبر: میر احد حسینی گفت: صبح روز شنبه به همراه مقامات استانی از جمله استاندار، رئیس کل دادگستری استان و رئیس اداره کل امور ورشکستگی استان، پلمپ این واحد صنعتی برداشته می شود و کارخانه برای ادامه فعالیت به گروه صنعتی تراکتورسازی واگذار می گردد.

کاهش نرخ بیکاری در استان
بهمن ۰۵
۱۹:۰۳ ۱۳۹۶

میر احد حسینی با رد آمار افزایش بیکاری در شهرستان تبریز گفت: بنده در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان تبریز حضور نداشته ام اما آخرین آمارها از بیکاری در استان نشان می دهد که نرخ بیکاری از ۵/۱۱ درصد به ۹.۵ درصد کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه پرداختی‌های بیمه بیکاری در آذربایجان شرقی هم کاهش داشته گفت: کاهش پرداخت بیمه بیکاری در استان در سال جاری تا جایی است که امسال نسبت به رقم پیش بینی شده ۵ میلیارد اضافه اعتبار داشتیم.

مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در خصوص آخرین وضعیت کارخانه پلمپ شده ماشین آلات صنعتی تراکتور سازی بیان داشت:صبح روز شنبه به همراه مقامات استانی از جمله استاندار، رئیس کل دادگستری استان و رئیس اداره کل امور ورشکستگی استان، پلمپ این واحد صنعتی برداشته می شود و کارخانه برای ادامه فعالیت به گروه صنعتی تراکتورسازی واگذار می گردد.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *